Mahdollisuus vuokrata vain 1. kerroksessa, jos olet välillä 2 ja 4 henkilöä. Ota yhteyttä, sen hinta.
Villa 150 m2 tyypillinen Rivieran jo 20-luvulla vuokrata kaupungin Cavalaire-sur-Mer.
Sen sijainti on etuoikeutettu, koska se sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kaupungin keskustasta ja lähimmästä rannasta (Bonporteau beach) rauhallisella asuinalueella. Se on myös merinäköala.
150 m2 järjestetään kahdessa kerroksessa:
- Alakerta: keittiö / ruokakomero, pieni oleskelutila, jossa TV ja stereot, yksi makuuhuone parivuode (160x200), yksi makuuhuone jossa kaksi sänkyä (80x200), asuntolan huone 6 sänkyä (90x200 ) ja vesi, kylpyhuone italialainen ja erillinen wc.
- lattialla: oleskelun (meren puolella) varustettu high-end kotiteatterijärjestelmä (ja eri kanavien dekooderi), keittiö ja olohuone, parivuode (160x200), toisessa makuuhuoneessa parivuode (180 x 200) (mahdollisuus asentaa 2 sänkyä 90 x 200), kylpyhuone (kylpyamme ja suihku) ja erillinen wc.
Ulkopuolella on puutarha, terassi (puutarhakalusteet) ja uima-allas (11m x 4m, jäykkä suljin - sähköinen ja turvallinen, 1 hälytys - UUSI: lämmitetty uima-allas pumpulla lämpö kauden välissä) suuntautunut kaakkois-itään, merinäköalalla.
Huvila sijaitsee tontti 1000 m² suljettu ja nosti sen kehällä, joka suojaa päinvastainen. Liukuva portti mahdollistaa pysäköidä turvallisesti yhden tai useamman ajoneuvon.
Villa on kokonaan uusittu H1 2016.
Sinut tervetulleeksi paikan päällä tulopäivänä mukaan kiinteistönvälitt äjä:
- se on kanssasi ympäri taloa,
- esität toimintaa altaan,
- voit allekirjoittaa sääntöjä Villa,
- ja tekee myös tilan kalusteet lähdettäessä.
Paketti lakanat ja pyyhkeet 10 € / hlö: sängyt koostuu saavuttaessa), pyyhkeet tarjotaan.
Loppusiivousmaksu 250 € on myös varustettu keskellä viikko siirtyminen keittiön ja kylpyhuoneiden puhdistukseen on suunniteltu.
1. kerros keittiö: uuni, mikroaaltouuni, astianpesukone, kahvinkeitin, Nespresso-keitin, vedenkeitin, leivänpaahdin, viinikellari ja pienet laitteet.
Käytettävissäsi on myös kaksi pesukoneella, kuivausrumpu, höyrykone, silityslauta, pölynimuri, 2 hiustenkuivaajaa, kaasu-parvi. Wifi internet-yhteys on käytettävissä maksutta.
Villa on ilmastoitu jokaisessa kerroksessa. Lisäksi pohjakerroksessa on ilmastointilaite ja 2 kannettavia tuulettimia.
Älä epäröi ottaa yhteyttä lisätietoja tai muita kuvia.