Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Vasta rakennettu huoneisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Vasta rakennettu huoneisto valokuvagalleria

Televisio
3 makuuhuonetta, ilmainen Wi-Fi
Televisio
Televisio
Ulkopuoli

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone1 henkilö

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Corfu, Ionian Islands Region
  • Place, Dassian ranta
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Aqualand-vesipuisto
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Korfun satama
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Korfu (CFU-Ioánnis Kapodístrias)
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Vasta rakennettu huoneisto

Káto Korakiánassa, 1. 4 km: n päässä Dassian rannalta ja 2. 8 km: n päässä Dafnilan rannalta sijaitseva The Attic tarjoaa majoitusta muun muassa ilmaisella langattomalla internetyhteydellä ja taulu-tv: llä. Sijaitsee 1. 2 km: n päässä Ipsos Beachistä, ja se tarjoaa puutarhan ja ilmaisen yksityisen pysäköinnin.

Ilmastoidussa huoneistossa on 2 makuuhuonetta, olohuone, täysin varustettu keittiö, jossa on mikroaaltouuni ja vedenkeitin, sekä 1 kylpyhuone, jossa on bidee ja suihku.

Huoneistossa vieraiden käytettävissä on terassi.

Lähin lentokenttä on Korfun kansainvälinen lentokenttä, joka on 14 km: n päässä The Atticilta, ja majoituspaikka tarjoaa maksullisen lentokenttäkuljetuksen
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Joonianmeri. Loma-asunnossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, vuodesohva ja olohuone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dassian ranta ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Korfun satama
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Puutarha

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 500 USD:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Newly Built Apartment Corfu
Newly Built Apartment Private vacation home
Newly Built Apartment Private vacation home Corfu

Newly built Apartment – arvostelut