Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Uuden koulun huoneet Bathin lähellä - nukkuu 10. Kylpytynnyri, Uima-allas, Wifi, astianpesukone, biljardipöytä
Korkeatasoisesti kalustettu majoitus tarjoaa oman yksityisen ulkouima-altaan ja porealtaan (maaliskuu-lokakuu). Se tarjoaa 3 makuuhuonetta ja ensuiteet kullekin. Täysin varusteltu keittiö, jossa pesukone, kuivausrumpu ja astianpesukone. Valtavassa oleskelutilassa on televisio, biljardipöytä, ruokapöytä ja 2 vuodesohvaa. Sen pohjakerroksessa on oma sisäänkäynti. Pysäköinti, ulkoterassi ja WIFI ovat mukana. Se on tärkeimmällä bussilinjalla Bathiin, jossa on enintään 4 bussia tunnissa.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Claverton Pumping Station (historiallinen rakennus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan, pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen. Huoneistossa tarjoaa yksityisen uima-altaan ja keittiön.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja sähköauton latauspiste
Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Thermae Bath Spa ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Alice Park (puisto)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan, grillejä ja pelihallin/-huoneen. Tämä huoneisto, joka on perheille sopiva majoituspaikka, tarjoaa asiakkaiden käyttöön my ös puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Lämmitetty allas
Poreallas
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä on sähköauton latauspiste
Autoa ei tarvita
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
3 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Pelejä
Televisio
Ulkotilat
Aidattu piha
Grilli
Patio
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Siivouspalvelu rajoitetusti
Silitysrauta/-lauta
Tekemistä
Biljardipöytä
Lämmitetty allas
Pelihalli/-huone
Polkupyöriä
Golfmahdollisuus lähistöllä
Kalastusmahdollisuus lähistöllä
Koripallomahdollisuus lähistöllä
Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
Uintimahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Palosammutin
Yleistä
Polkupyöriä
Puutarha
Sähköauton latausasema
Yksikön koko: 110 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
23279
The New School Rooms near Bath - sleeps 10. Hot tub, Swimming pool ,Wifi, dishwasher, pool table – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 9 arvostelua
10–Loistava
7
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 9 arvostelua
8–Hyvä
2
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 9 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 9 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 9 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Naveen
Matkusti ryhmän kanssa, Matkusti pienten lasten kanssa
5.1.2026
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Hot tub was amazing for the kids, house was clean and equipped with lot of amenities
Naveen
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2025
10/10 Loistava
Jess A.
9.5.2019
Beautiful property
Absolutely beautiful property which suited our needs perfectly! Unfortunately we were on a business trip working long days so didn't get to take advantage of the fab amenities
Jess A.
Yöpyi 5 yötä huhtikuussa 2019
8/10 Hyvä
NIAMH D.
20.8.2018
Lovely place
We booked the school rooms for an extended family trip. There were 9 of us including 2 children. The school rooms were lovely, clean, comfortable and well equipped, with fresh homemade bread and jam waiting for us when we arrived. James and Elle were very helpful and easy to contact for any queries I had and their welcome information (directions, things to do etc) was very useful. Box is a lovely little town and the location is ideal for Bath and Longleat as well as a number of other interesting places. It felt like home away from home for a few days. The only downside was that the 3 bathrooms were all en-suite so for the 4 staying in the living room on pull-out beds it was a little inconvenient but only mildly so. I would highly recommend a stay in this lovely location.
NIAMH D.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2018
8/10 Hyvä
Katherine-Jane C.
8.4.2018
Good places for groups
Well equiped with plenty of space. Even though we went in April we were unable to use the pool (was a bit green). If sleeping more than 6 it is worth baring in mind all the bathrooms are in the bedrooms so anyone sleeping on the 2 sofa beds will need access to the bedroom bathrooms.
Nice little touch from the owners who left a few essentials for us.