Koko chalet·Yksityinen majoittaja

Chale Refúgio 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Chale Refúgio 2 valokuvagalleria

Sisätilat
1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi
Sisätilat
Yksityiskohta ulkoa
Yksityiskohta ulkoa

Koko chalet

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Corumbá de Goiás, GO
  • Place, Taguatinga Shoppingin ostoskeskus
  • Place, Shopping DF Plaza
  • Place, Abaden vesiputous

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Chale Refúgio 2

Tämän savuttoman chalet'n palveluihin kuuluu pyykinpesutilat.
Huoneissa on älytelevisio. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tämä chalet tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten pyykinpesutilat.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 31,9 km:n päässä kohteesta Eklektinen kaupunki ja 42,7 km:n päässä kohteesta Águas Lindas -ostoskeskus
Chalet tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä chalet on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla majoituspaikassa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.

Chale Refúgio 2 – arvostelut