Koko huoneisto

10 Ave Suite

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 10 Ave Suite valokuvagalleria

Kahden hengen superior-huone | Allergiatestatut vuodevaatteet, ilmainen Wi-Fi
Allergiatestatut vuodevaatteet, ilmainen Wi-Fi
Ulkopuoli
Pyyhkeet
Ulkopuoli

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

4 henkilöä30 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
172 10a Avenida Sur Centro, Cozumel, QROO, 77600
  • Place, Cozumelin lauttaterminaali
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Punta Langostan laituri
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Cozumelin museo
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Cozumel (CZM-Cozumelin kansainvälinen lentoasema)
    ‪7 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

10 Ave Suite

Huoneisto, jossa on keittonurkkaus ja joka sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Punta Langostan laituri
Huoneistossa on keittonurkkaus, ilmainen Wi-Fi ja taulutelevisio.
Huoneissa on ilmastointi. Kaikissa huoneissa on keittonurkkaus.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Huoneissa on taulutelevisio.

Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Punta Langostan laituri. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus ja taulutelevisio
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Central Plaza (aukio) ja San Miguelin kirkko

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittonurkkaus

  • Paistolaatta

Makuuhuoneet

  • Allergiatestatut vuodevaatteet

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Sileä lattia huoneessa

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa

Tekemistä

  • Luolaretkeilyä lähistöllä
  • Polkupyörien vuokrausmahdollisuus lähistöllä
  • Skoottereiden/mopojen vuokrausmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen

Remontit ja kiinniolokaudet

Majoituspaikka on suljettu 19. 10ta – 31. 12ta.

Sisäänpääsy

Turvalokero, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Siivousmaksu: 400 MXN per majoitustila per yö

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

10 Ave Suite Cozumel
10 Ave Suite Apartment
10 Ave Suite Apartment Cozumel