Koko loma-asunto
HCeas Villa Compound is 5 min to the airport and beaches, up to 30 ppl max
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan HCeas Villa Compound is 5 min to the airport and beaches, up to 30 ppl max valokuvagalleria





Koko koti
8 makuuhuonetta7 kylpyhuonetta20 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Bon Accord, Tobago
- Place, Store Bay2 min ajomatka
- Place, Swallows Beach2 min ajomatka
- Place, Pigeon Point Beach11 min ajomatka
- Airport, Tobago (TAB-A.N.R. Robinsonin kansainvälinen lentoasema)3 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Restorations Tobago
Crown Point
Restorations Tobago
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
4.3 kautta 5, Loistava, 109 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.








