Tämän hotellin palveluihin kuuluu ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
HOTEL KARDHAR INN tarjoaa 30 huonetta, joissa on tohvelit. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat puhelin sekä ilmaiset paikallispuhelut (voimassa saattaa olla rajoituksia). Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
HOTEL KARDHAR INN sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Cottage Hospital. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Cottage Hospital ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Mangalya Van
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen, katettu ja omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Mukavuudet
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Tohvelit
Muuta
Ilmaiset paikallispuhelut
Puhelin
Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Vastaanottovirkailija
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
HOTEL KARDHAR INN – arvostelut
Arvostelut
6,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
6,0/10
Siisteys
6,0/10
Palvelut/mukavuudet
8,0/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
6/10 OK
Dineshkumar, Howard
Matkusti perheen kanssa
15.1.2026
Hyvää: Majoituspaikan kunto ja tilat
Room was in good conditions but width was too small. Bathroom has only 4 liter electricla heater so hardly one bucket can be filled up. Atleast 20 or 25 liter eletrical heater shoud be installed. Hotel is in a commercial complext so too much garbage outside before you enter into elevator