2-room luxury apartment with terrace near beach and town center
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja vuodesohva. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, patio ja älytelevisio.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Huoneissa on erillinen ruokailualue ja myös vuodesohva ja ruokailupöytä. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Huoneissa on älytelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Deauvillen ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pation.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, pation ja vuodesohvan
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Les Franciscaines = Les Franciscaines ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Deauvillen ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Ruoka ja juoma
Astianpesukone
Hummeri-/rapukattila
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Vuodesohva
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Patio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Hissi
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Sijainti
Golfkentän vieressä
Kaupungin keskustassa
Lähellä merta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 50 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Apartment Apartment
Apartment Deauville
Apartment Apartment Deauville
2 Pièces Standing Avec Terrasse Proche Plage et Centre Ville
2-room luxury apartment with terrace near beach and town center – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Angèle G.
8.3.2026
Hyvää: Siisteys
Appartement très agréable.Ville propre et entrenueRestaurants divers et variés.
Angèle G.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2026
10/10 Loistava
Frederique H.
3.2.2023
Hyvää: Siisteys
Lovely flat in quiet location
I used the flat in early February for the AMRAE conference. It was perfect. It has a a secure parking space and I was able to leave the car snd do everything else on foot. The CID is 15 minutes walk. The flat was clean, quiet, and very well equipped. The welcome was well organised. A very comfortable stay. Thank you.