Huoneistohotelli
Maple Crest Service Apartment
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Maple Crest Service Apartment valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Rd 16, 4, Dhaka, Dhaka Division, 1212
- Place, Gulshan South Paka -tori D.N.C.C.2 min kävelymatka
- Place, Gulshan – alue 15 min kävelymatka
- Place, Hatir Jheelin ranta-alue13 min kävelymatka
- Airport, Dhaka (DAC-Shahjalal kansainv.)9 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
Avaa kaikki huonetyypin Kolmen hengen deluxe-huone kuvat

Kolmen hengen deluxe-huone
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Rafflesia Serviced Apartments
Rafflesia Serviced Apartments
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmaiset lentokenttäkuljetukset
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 11 arvostelua
Hinta on 49 €
sisältää verot ja maksut
3.12.–4.12.
Tietoja majoituspaikasta
Maple Crest Service Apartment
Huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen valet-pysäköinti ja ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto
Ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto, ilmainen valet-pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän huoneistohotellin palveluihin. Jokaisessa huoneistossa on ilmainen Wi-Fi, kaapeli-TV sekä työpöytä.
Maple Crest Service Apartment tarjoaa 4 huonetta, joissa on ilmastointi. Kaapelikanavat takaavat viihteen. Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle). Palveluihin kuuluu jaettu keittiö. Siivous on saatavilla päivittäin.
Maple Crest Service Apartment sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Gulshan – alue 1. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen valet-pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta). Tässä 3 tähden huoneistohotellissa on 4 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja kaapelikanavat.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille kaapelikanavat ja työpöydän
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
- Ilmainen valet-pysäköinti
- Aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
- Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gulshan – alue 1 ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Gulshan South Paka -tori D.N.C.C.
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Valet-pysäköinti on ilmainen.
Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia paikallisen aamiaisen joka päivä klo 8.30–10.00.








