Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
The Woodside Apartments
Huoneisto, jossa on pyykinpesukone ja kuivausrumpu
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa on 3 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone/kuivausrumpu sekä ilmainen Wi-Fi ja älytelevisio. Asiakkaiden käytössä on ylelliset vuodevaatteet, sadesuihku ja suihku.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja silitysrauta/-lauta. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on älytelevisio.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja sadesuihkupää. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Doune Ponds. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen/kuivausrummun, 3 kylpyhuonetta ja älytelevision
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti
Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Loch Lomond and The Trossachs National Park ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Stirling Castle (linna)
Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Makuuhuoneet
Korkealuokkaiset vuodevaatteet
Kylpyhuone
3 yksityistä kylpyhuonetta
Pyyhkeet saatavilla
Sadesuihkupää
Suihku
Viihdetarjonta
Suoratoistopalveluita
Älytelevisio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone/kuivausrumpu
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Maksu: GBP 25 per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan GBP 50 per yöpyminen)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: The Woodside.
Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
Lemmikit: 25.00 GBP per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan 50.00 GBP per yöpyminen)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
150.00 GBP:n suuruinen vahinkotakuumaksu veloitetaan ennen sisäänkirjautumista.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 25.00 GBP per lemmikki per yöpyminen (korkeintaan 50.00 GBP per yöpyminen)
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankkikortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: The Woodside Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.