Koko huoneisto

OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city valokuvagalleria

Ulkouima-allas
Ylelliset vuodevaatteet, ilmaiset vauvansängyt, ilmainen Wi-Fi
Deluxe-huoneisto, 1 makuuhuone (1) | Olohuone | LCD-televisio
Deluxe-huoneisto, 1 makuuhuone (4) | Näkymä parvekkeelta
Ulkopuoli

Arvostelut

4,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
The Medalist Tower Sport City, Al Hebiah Fourth, Dubai
  • Place, Dubain kansainvälinen krikettistadion
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Elsin golfkenttä
    ‪5 min ajomatka‬
  • Place, Burj Khalifa
    ‪21 min ajomatka‬
  • Airport, Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)
    ‪28 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city

Kuivapesulapalvelu, kiertoajelu-/lippupalvelu ja tallelokero vastaanotossa kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Omatoiminen pysäköinti. Jokaisessa huoneistossa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, uuni, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on LCD-televisio, satelliittikanavat sekä vuodesohva ja kahvin-/teenkeitin. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city tarjoaa 8 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. Huoneissa on kalusteina yhden hengen sängyn kokoinenvuodesohva. Vuoteissa on ylelliset vuodevaatteet. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, bidee, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. LCD-televisio, satelliittikanavat. Siivous on saatavilla pyynnöstä.

OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Dubain kansainvälinen krikettistadion. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin sekä kuivapesulapalvelun ja edestakaiset lentokenttäkuljetukset (lisämaksusta). Tässä asuinrakennuksessa on 8 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, vuodesohvan ja LCD-television
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut, kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mall of the Emirates ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Burj al-arab
  • Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city tarjoaa asiakkaiden käyttöön kiertoajelu- tai lippupalvelun, kuivapesulan/pesulapalvelut ja tallelokeron vastaanotossa. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 11.30.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Ilmaiset vauvansängyt!

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu vaurioiden varalle: 800 AED per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 10.00 AED per majoitustila per yö
  • Siivousmaksu: 160 AED per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 10.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 10.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lentokenttäkuljetusmaksu: 350 AED per ajoneuvo (yhteen suuntaan, korkeintaan 5 henkilöä)
  • Siivous on saatavilla lisämaksusta, joka vaihtelee yöpymisen keston ja yksikön koon mukaan.

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Al Ashrafia Holiday Sport City
OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city Dubai
OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city Apartment

OSKENA Vacation Homes - The Medalist Tower Sport city – arvostelut

Arvostelut

4,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

4,0/10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Mohammed

Hyvää: Viestintä
Huonoa: Siisteys ja huoneen mukavuus
The location take me to another place
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2021