Koko huoneisto
Pristine Cozy One Bedroom Suite
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Pristine Cozy One Bedroom Suite valokuvagalleria





Arvostelut
9,09,0 kautta 10.
Upea
Koko huoneisto
Suositut palvelut/mukavuudet
- Uima-allas
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Näkymä kaupungille
Tutustu alueeseen

1 Residences, Dubai, UAE, 00000
- Zabeel-puistoPlace, Zabeel-puisto2 min kävelymatka
- Dubai FramePlace, Dubai Frame7 min kävelymatka
- Dubai World Trade CentrePlace, Dubai World Trade Centre12 min kävelymatka
- Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)Airport, Dubai (DXB-Dubain kansainvälinen lentoasema)6 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Four Points by Sheraton Sharjah
Four Points by Sheraton Sharjah
Al Qasimia
- Uima-allas
- Poreallas
- Lastenallas
- Pysäköinti sisältyy hintaan
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 255 arvostelua
4,1
Erittäin hyvä
255 arvostelua
Hinta on 79 €
79 €
sisältää verot ja maksut
16.3.–17.3.

Vogue| Al Wasl 1 Residence near World Trade Centre
Vogue| Al Wasl 1 Residence near World Trade Centre
Bur Dubai
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Pysäköinti sisältyy hintaan
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
4,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu
Hinta on 129 €
129 €
sisältää verot ja maksut
8.3.–9.3.
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Pristine Cozy One Bedroom Suite
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas, lastenallas ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on juhlasali. Huoneistossa on ruokailualue ja oleskelualue sekä ilmainen Wi-Fi ja hierova suihku. Asiakkaiden käytössä on ilmainen pullovesi, tallelokero ja silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on tallelokerot ja ilmainen pullovesi. Huoneissa on erillinen ruokailualue. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle)). Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, hierova suihkupää, bidee ja ilmaiset hygieniatuotteet. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot.
Käytössäsi on ulkouima-allas ja lastenallas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Zabeel-puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja hierovan suihkupään.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ruokailualueen, oleskelualueen ja hierovan suihkun
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dubai World Trade Centre ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dubain poukama
Huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja lastenaltaan. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3,5 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Ulkouima-allas
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä ilmainen, turvallinen, katettu ja omatoiminen pysäköinti
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Perheystävällinen
- Lastenallas
Makuuhuoneet
- Lakanat saatavilla
- Lisä-/varavuode: AED 250 per yöpyminen
- Makuuhuone
Kylpyhuone
- Bidee
- Hierova suihkupää
- Ilmaiset hygieniatuotteet
- Saippua
- Sampoo
- Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
- Vessapaperi
Oleskelutilat
- Erillinen oleskelualue
- Erillinen ruokailualue
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Määrätyt tupakointialueet (sakkorangaistus)
Palvelut ja mukavuudet
- Ilmainen pullovesi
- Pimennysverhot
- Silitysrauta/-lauta
- Tallelokero
Tekemistä
- Lastenallas
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- Vastaanottosali
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 150 AED, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 22.00–9.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistasi varauksen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 9.00 jälkeen
Asiakkaat voivat joko siivota majoituspaikan itse ennen uloskirjautumista tai maksaa 210 AED:n suuruisen ylimääräisen siivousmaksun uloskirjautumisen yhteydessä (maksun määrä vaihtelee)
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Uloskirjautumisohjeet
The host requires you complete the following before checking out:
A day before your departure, our Guest Relations Officer will reach out to guide you through the check-out process.
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita on saatavilla 250.0 AED:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.
- Vauvansänky on saatavilla 250.0 AED:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.
Tupakointikäytännöt
Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Takuumaksu: 2000 AED per majoitustila per yöpyminen
- Kaupungin perimä vero: 10.00 AED per majoitustila per yö Kaupunki perii majoituspaikassa maksettavan turismimaksun. Maksu on 10.00 AED ensimmäisestä makuuhuoneesta per yö, ja se nousee 10.00 AED:lla per yö jokaisen lisämakuuhuoneen myötä.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 150 AED:n suuruinen lisämaksu klo 22.00–9.00
- Vauvansänky: 250.0 AED per yöpyminen
- Lisävuode: 250.0 AED per yöpyminen
- Syöttötuoli: 250 AED per yöpyminen
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio passistaan ennen saapumista.
Klo 9.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Asiakkaat voivat joko siivota majoituspaikan itse ennen uloskirjautumista tai maksaa 210 AED:n suuruisen ylimääräisen siivousmaksun uloskirjautumisen yhteydessä (maksun määrä vaihtelee).
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Kohh 1br In 1 Residences Dubai
KOHH - 1BR in 1 Residences Dubai
KOHH - 1BR in 1 Residences Apartment
KOHH - 1BR in 1 Residences Apartment Dubai