Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Cottage in Sardegna Barbagia
Loma-asunto, jossa on keittiö
Tämä savuton loma-asunto tarjoaa internetyhteyden. Loma-asunnossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, televisio ja kahvin-/teenkeitin.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Lago di Gusana. Loma-asunnossa tarjoaa keittiön ja television.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, ruokailualueen ja television
Sijaitsee 10 km:n päässä kohteesta Gennargentun kansallispuisto ja 11,7 km:n päässä kohteesta Lago di Gusana
Majoittaja
Gianmario
Puhutut kielet
Saksa ja italia
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla talossa: Wi-Fi
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittonurkkaus
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Bidee
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Kuisti/lanai
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain kissat ja koirat tervetulleita
Yksi lemmikki yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 50 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat ja kissat sallitaan
Korkeintaan 1 lemmikkiä
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 5
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
In Sardegna Barbagia Fonni
Cottage in Sardegna Barbagia Fonni
Cottage in Sardegna Barbagia Private vacation home
Cottage in Sardegna Barbagia Private vacation home Fonni
Cottage in Sardegna Barbagia – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
Harry B.
30.10.2024
Hyvää: Siisteys
Wonderful cottage
The cottage is every bit as beautiful as advertised! We spent a wonderful week there. The owner Gianmario was attentive, and saw to it that our stay was comfortable. We strongly recommend this wonderful property!