Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Chalet Avec une vue mer à Couper le Souffle à 5 km de St Tropez
Tämän savuttoman chalet'n palveluihin kuuluu pyykinpesutilat ja grillejä.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja hiustenkuivaaja. Huoneessa on patio. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on älytelevisio.
Tämä chalet sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Grimaudin satama. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat.
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Grimaudin satama ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta St. Tropez’n satama
Chalet tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä chalet on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
Yleinen uima-allas
Internet
Saatavilla majoituspaikassa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Astianpesukone
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Tehosekoitin
Uuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Suihku
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Grilli
Patio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Sijainti
Lähellä huvivenesatamaa
Lähellä outlet-ostoskeskusta
Tekemistä
Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
Teemapuisto lähistöllä
Viinitilakierroksia lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 35
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 83065000719ZQ
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Chalet Avec une vue mer à Couper le Souffle à 5 km de St Tropez – arvostelut
Arvostelut
9,0
Upea
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
9,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
10/10 Loistava
rachel f.
26.8.2024
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Vraiment confortable.
Belle terrasse, beau petit logement. Il ne manquait qu'une piscine. Bien situé, au calme. Un endroit parfait pour se ressourcer, faire des promenades en forêt ou se rendre à St Tropez en quelques minutes seulement. L'endroit est charmant, nous avons bien apprécié la grande terrasse patio avec sa grande table.
rachel f.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Michael Frederic S.
30.7.2024
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja sijainti
Erholsamer Urlaub
Schönes Ferienhaus ,mit toller Aussicht.. Die große Terasse mit Meerblick lädt zum verweilen ein.
Unter anderem war auch die Küche gut ausgestattet .
Sehr netter Kontakt zum Besitzer welchen wir persönlich kennenlernen durften .
Einziges Manko der Whirlpool ist leider noch nicht wie beschrieben vorhanden..
Das Haus ist auch an Freunde weiter zu empfehlen..