## Avaruus
Huoneisto sijaitsee 2. kerroksessa, jossa on hissi, erittäin hyvin hoidetusta rakennuksesta. Se on kokonaan uusittu, ja sillä on modernit mukavuudet (televisio 16/9, kuituoptinen langaton internetyhteys jne.).
Se koostuu:
- kaksi makuuhuonetta joissa molemmissa parivuode ja varastointi
- kylpyhuone suihkulla ja pesuallas
- iso olohuone, avokeittiö täysin varusteltu (uuni, astianpesukone, mikroaaltouuni, kahvinkapseli ei toimiteta, jääkaappi / pakastin), olohuone vuodesohvalla (2 paikkaa), TV
- erillinen WC
Liinavaatteet (pyyhkeet, lakanat, lautaspyyhe, kylpymatto)
ILMAINEN Laajakaista WIFI
## Access
Huoneisto on kokonaisuudessaan saatavilla
## Vuorovaikutus
Asun Grenoblessa ja olen 7/7 vastaamaan pyyntöihisi!
## Naapuruus
Caserne de Bonne on uusi alue, joka sijaitsee Grenoblen keskustassa, jossa on kauppoja, ravintoloita, puisto jne. Rauha on kaupungin sydämessä!
## Transit
Huoneisto sijaitsee 2 minuutin päässä Foch-Ferrién raitiovaunupysäkiltä, linja C.
## Huomautuksia
Siivousmaksuihin sisältyy: siivous, mutta myös vuodevaatteiden ja kylpyliinojen tarjonta (myös vuodesohva)
Solidaarisuusasunto! Siivouskustannukset maksetaan kahdelle yhdistykselle (E. S. A. T. vammaiset työntekijät ja siivouksen solidaarisuus)