Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

c'est lavie ultra apartments

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan c'est lavie ultra apartments valokuvagalleria

Uima-allas
Pyyhkeet, saippua, vessapaperi
Yksityinen keittiö
4 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Sisätilat

Koko huoneisto

4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Rodney Bay, Gros-Islet
  • Place, Baywalk Shopping Mall
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Rodney Bay Marina
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Reduit Beach
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Vieux Fort (UVF-Hewanorran kansainvälinen lentokenttä)
    ‪72 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

c'est lavie ultra apartments

with an indoor lounge / bar area
there is plenty of fun to have either by plunging into the pool or seating back and relaxing with a drink .plenty of our door spaces to relax. this piece is perfectly ideal for vacation seekers or business travers
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Baywalk Shopping Mall. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja silityslauta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Baywalk Shopping Mall ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Rodney Bay Marina
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 12.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat, häät

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 80
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

c'est lavie ultra apartments – arvostelut