Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

The Happy Hook

2.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan The Happy Hook valokuvagalleria

Mökki, 2 makuuhuonetta, tupakointi kielletty, parveke | Yksityinen keittiö
Ranta
Mökki, 2 makuuhuonetta, tupakointi kielletty, parveke | Kylpyhuone
Ranta
Ranta

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 henkilöä65.0 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Marina St, Gros Islet, Gros Islet
  • Place, Perjantai-illan katujuhlat
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Saint Joseph the Worker Catholic Church
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Rodney Bay Marina
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Castries (SLU-George F. L. Charles)
    ‪13 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

The Happy Hook

Tämän mökin palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Mökissä on ilmainen Wi-Fi ja silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Tämä mökki tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle).
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Saint Joseph the Worker Catholic Church. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille silityslaudan
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Saint Joseph the Worker Catholic Church ja Perjantai-illan katujuhlat
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Oleskelutilat

  • Hyönteispuitteet

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä

Palvelut ja mukavuudet

  • Opaskirjat
  • Paikallisia karttoja
  • Pimennysverhot
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa

Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse korkeintaan 7 päivää ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 6.00 USD per henkilö per yö
  • Siivousmaksu: 30 USD per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja ohjeet avaimen hakemiseen sähköpostitse 7 päivää ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.

The Happy Hook – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

curt

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys
Small feel ,but got everything you need for an economical stay. Location was a bit of surprise ,but house is clean , host is great. A rreal island feel home.. retro! Would do again
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2026