Yksityinen majoittaja
Hotel Sharang
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hotel Sharang valokuvagalleria



Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Khasra no 813m, Shankar Ashram road, near Nand Vihar, Nand Vihar, Singhdwar, Khanna Nagar, Jwalapur, Haridwar, UK, 249404
- Place, Daksh Prajapati -temppeli4 min ajomatka
- Place, Har Ki Pauri8 min ajomatka
- Place, Triveni Ghat38 min ajomatka
- Airport, Dehradun (DED-Jolly Grant)52 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Deluxe-huone kuvat

Deluxe-huone
Executive-huone
Premium-huone, kaupunkinäköala
Tietoja majoituspaikasta
Hotel Sharang
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit, pankkikortit ja käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.