Koko huoneisto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Beautiful 2 Bedroom Home Near Old Town Spring
This beautiful home is near Old Town Spring, Mercer Botanic Gardens and the airport. This thoughtfully designed 2 bedroom home comes with a Large Master Bedroom Suite, a queen bed and a queen sleeper sofa, free coffee and ample parking space. It also includes space for a sitting area on the patio, perfect for families looking for a place to rest and relax from the hustle and bustle of the city life. This space is large and comfortable. All of the furniture is brand new and of highest quality.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Mercerin arboretum ja kasvitieteelliset puutarhat. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2.5 kylpyhuonetta.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2.5 kylpyhuonetta
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mercerin arboretum ja kasvitieteelliset puutarhat ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cypresswood Golf Club
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
2,5 kylpyhuonetta
Hiustenkuivaaja
Kylpyamme tai suihku
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Olohuone
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Patio
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
Ylempiin kerroksiin kulku vain portaita pitkin
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Palosammutin
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Beautiful 2 Bedroom Home Near Old Town Spring – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan