Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
House on the dam with gourmet area and pool in Riviera de Santa Cristina II
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan House on the dam with gourmet area and pool in Riviera de Santa Cristina II valokuvagalleria





Koko koti
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Grilli
- Pysäköinti saatavilla
- Poreallas
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
Tutustu alueeseen
Itaí, SP
- Padon ranta9 min ajomatka
- Jurumirimin pato9 min ajomatka
- Marina Tahiti12 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
House on the dam with gourmet area and pool in Riviera de Santa Cristina II
Mökki, jossa on yksityinen uima-allas ja keittiö
Tämän mökin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, poreallas ja grillejä. Mökissä on yksityinen uima-allas sekä keittiö ja 2.5 kylpyhuonetta. Asiakkaiden käytössä on televisio, satelliittikanavat sekä jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Satelliittikanavat takaavat viihteen.
Käytössäsi on ulkouima-allas ja poreallas.
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Padon ranta. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas ja poreallas. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi yksityisen uima-altaan ja keittiön.
- Ilmastoitu mökki, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja 2.5 kylpyhuonetta
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
- Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jurumirimin pato ja 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Padon ranta
Tämä mökki tarjoaa asiakkaidensa käyttöön ulkouima-altaan ja porealtaan.
Tämä mökki sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoittaja
Fernando Silveira
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Poreallas
- Ulkouima-allas
- Yksityinen uima-allas
Internet
- Saatavilla mökissä: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
- Jääkaappi
- Kahvin-/vedenkeitin
- Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
- Liesi
- Mikroaaltouuni
- Uuni
Makuuhuoneet
- 3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
- 2,5 kylpyhuonetta
- Suihku
Viihdetarjonta
- Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
Ulkotilat
- Grilli
Ilmastointi ja lämmitys
- Ilmastointi
Lemmikit
- Lemmikkiystävällinen
- 2 lemmikkiä yhteensä
Sopivuus/esteettömyys
- Määrätyt tupakointialueet
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
- Lemmikit ovat tervetulleita
- Korkeintaan 2 lemmikkiä
- Rajoituksia sovelletaan
- Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
- Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
- Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
House on the dam with gourmet area and pool in Riviera de Santa Cristina II – arvostelut
Arvostelut
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua
2–Hirveä
0
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.