Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Stonehouse Apparts Kalkan 1 + 1 parvekkeella nro 4
Äskettäin avattu moderni huoneistohotelli, jossa tilava uima-allas, aivan Kalkanin keskustassa. Hiljaisesta sijainnistaan huolimatta kompleksi on 7 minuutin kävelymatkan päässä keskustasta ja ranta on myös kävelyetäisyydellä. Saatavilla on täysin varustettu keittiö ja koko alue on päällystetty korkealaatuisella marmorilattialla. Kaikissa huoneissa on ilmastointi, TV ja langaton internet. Tässä huoneistossa on parveke puutarhaan ja uima-allasnäköala.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kalkanin basaari. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
Ilmainen Wi-Fi
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Kalkanin basaari ja Kalkanin venesatama
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös pyykinpesutilat ja paikallisen ateriakuljetuspalvelun. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
Ulkouima-allas
Internet
Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin
Keittiö
Astianpesukone
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Uuni
Vedenkeitin
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
Makuuhuone
Vuodesohva
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Grilli
Parveke
Puutarha
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Ateriatoimituspalvelu
Sijainti
Kaupungin keskustassa
Vuoristossa
Tekemistä
Biljardipöytä
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Sallitut tapahtumat: perhejuhlat
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 2
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 22-2870
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Stonehouse Apparts Kalkan 1+1 With Balcony No.4 Kas
Stonehouse Apparts Kalkan 1+1 With Balcony No.4 Apartment
Stonehouse Apparts Kalkan 1+1 With Balcony No.4 Apartment Kas
Stone House Aparts Kalkan Center 1+1 with two balcony and pool view No. 4 – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
3
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
10/10
Ympäristöystävällisyys
Arvostelut
10/10 Loistava
Beth
Matkusti perheen kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
16.9.2025
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Stone House was brilliant and the perfect place to stay. The property was well equipped, modern and clean. The pool area was gorgeous, with plenty of sunbathing space. The bar area on the decking is an added bonus.
Hiki is a brilliant host; a very kind gentleman and quick to respond to any queries. He even fetched a metal grinder to break into my suitcase on my arrival - I had accidentally reset the combination on my lock!
Absolutely no complaints; it was perfect and we will be back.
A big thank you to Hiki for your hospitality.
Beth
Yöpyi 15 yötä elokuussa 2025
10/10 Loistava
Ian B.
25.9.2024
Hyvää: Siisteys
A great host with a friendly atmosphere
Very well presented apartments and pool area, with seemingly many return visitors. Very good location for both the town and Kalamar road area
Ian B.
Yöpyi 5 yötä syyskuussa 2024
10/10 Loistava
Mark W.
27.8.2022
Hyvää: Siisteys
Fantastic!!!
We tried to book another property we had stayed at in 2020, but luckily for us the lady had sold it, so we stumbled upon this gem! Booking couldn’t have been easier, with Hiki(Hikmet) being an absolute joy to deal with.
He built these apartments only 3 years ago to a really lovely mid/high spec, and he and his wife Oksana live on site ensuring that they can deal with anything thrown their way. Indeed, he was so infuriated with the lack of response from a local taxi firm that he took it upon himself to give us a lift to the beach club!
Book you holiday here, you won’t be disappointed.