Koko huoneisto

Lomahuoneisto Serre Chevalier, 3 huonetta, 8 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Lomahuoneisto Serre Chevalier, 3 huonetta, 8 henkilöä valokuvagalleria

2 makuuhuonetta
Televisio
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Ruokailu
Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti saatavilla
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
La Salle-les-Alpes, Provence - Alpes - Cote d'Azur
  • Place, Buissonnieren hiihtokoulu
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Villeneuven (Serre Chevalier) hiihtokeskus
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Patinore Villeneuven luistinrata
    ‪3 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Lomahuoneisto Serre Chevalier, 3 huonetta, 8 henkilöä

Kolmen huoneen huoneisto, 61 m², 5. kerroksessa, Grand Pré -huoneiston hissi, joka sijaitsee 150 metrin päässä Fréjus-telecabinista ja ESF: stä, 150 metrin päässä ostoskeskuksesta. Etelän parveke. Huoneistossa on - ensimmäinen makuuhuone, jossa on 1 parivuode ja - toinen makuuhuone, jossa on 2 kerrossänkyä + 1 parivuode 1 yhden hengen vuoteella, - makuutila, jossa on 1 yhden hengen vuode, - olohuone ilman sänkyä, televisio , - keittiötila, jossa on astianpesukone, mikroaaltouuni, - suihkuhuone WC: llä ja WC: llä riippumaton Hiihtokotelo nro 54. Vuodevaatteet ja vuodevaatteet eivät ole saatavilla. Loppusiivous on vuokralaisen vastuulla. Sijainti Co-ownership keskellä keinona lähellä laskettelurinteitä ja ostoskeskus. Frejus gondoli noin 100 metriä. Tilat Asuinpaikka sijaitsee 6 kerroksessa, jossa on 2 hissiä. Ski locker on yhteinen huone, joka mahdollistaa suoran pääsyn rinteille. Yhteinen kuuma vesi. Yksityinen ulkotila. Rakennusvuosi 1974. Matkailu vero maksetaan paikan päällä
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Buissonnieren hiihtokoulu. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen ja television
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Buissonnieren hiihtokoulu ja Fréjusin hiihtohissi
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

11561197432
Apartment Serre Chevalier 2 Bedrooms 8 Persons
Apartment Serre Chevalier, 2 bedrooms, 6 persons Apartment

Bright 3-room apartment - 6 pers, parking, near slopes – arvostelut