Koko huoneisto

SETTEBELLO HOUSE

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Koko huoneisto

2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Monfalcone, 268 (SP), La Spezia, SP, 19123
  • Place, Corso Cavour -katu
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Piazza Garibaldi
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Castello San Giorgio (linna)
    ‪9 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

SETTEBELLO HOUSE

Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Il Faron ostoskeskus.
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Il Faron ostoskeskus ja Corso Cavour -katu

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 2.50 EUR per henkilö per yö korkeintaan 5 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 16 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

SETTEBELLO HOUSE Apartment La Spezia
SETTEBELLO HOUSE Apartment
SETTEBELLO HOUSE La Spezia
SETTEBELLO HOUSE Apartment
SETTEBELLO HOUSE La Spezia
SETTEBELLO HOUSE Apartment La Spezia

SETTEBELLO HOUSE – arvostelut