Koko huoneisto

Asunto Le Grand-Bornand, 2 huonetta, 5 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Asunto Le Grand-Bornand, 2 huonetta, 5 henkilöä valokuvagalleria

Televisio
Ulkoalueet
Ruokailu
Televisio
Ulkopuoli

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone5 henkilöä49 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Le Grand-Bornand, Auvergne-Rhône-Alpes
  • Place, La Joyèren gondolihissi
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Le Rosayn gondolihissi
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Perinnemuseo
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Airport, Geneve (GVA-Geneven kansainvälinen lentoasema)
    ‪57 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Asunto Le Grand-Bornand, 2 huonetta, 5 henkilöä

Residence LE CRISTAL sijaitsee rauhallisella alueella Suisen kylässä, 400 metrin päässä gondolista ja noin 900 metrin päässä keskustasta ja kaupoista. Tässä 3. kerroksessa sijaitsevassa loma-asunnossa on olohuone, jossa on vapaa-ajan sohva, TV ja takka, varustettu minikeittiö, makuuhuone parivuoteella, parvi (korkeus 1,50 m) ja 3 erillist�� vuodetta, kylpyhuone kylpyhuone ja erillinen wc. Suurin osa tästä vuokrella vuorilla: näkymät vuorille ja kylään, gondoli noin 400 m. Luokiteltu vuokra Meublé de Tourisme 2 tähteä **** Ympäristö **** Residence LE CRISTAL on ihanteellinen lomavuokraus vuoristossa. Se sijaitsee noin 900 metrin päässä kylästä ja kauppoihin ja lähelle matkoja, jotka johtavat talvella hiihtorinteillä tai polulla ja kesällä kävellen alussa. Alueella on näkymä Chaine des Aravisille, ja se tarjoaa majoitusta perheiden lomailuun. Mahdollisuus maksetaan paikan päällä: Lemmikki: 39 €. Vauvasarja: 19. 9 €. Vuodevaatteet: 7. 9 €. Vuokrapeite + tyynyliina (sänkyhinta): 10. 9 €. Pussilakanan + tyynyliinojen (parisänky) vuokra: 12. 9 €. Kylpymatto: 3. 9 €. Teepyyhkeet: 2. 9 €. Siivous à la carte T2: 59. 9 €. Rauhallisuuspaketti T2: 79. 9 €. Turistivero maksetaan paikan päällä
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Joyèren gondolihissi. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja pation.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pation ja television
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista La Joyèren gondolihissi ja Le Rosayn gondolihissi

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 49 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Apartment Le Grand bornand 2 Rooms 5 Persons
Apartment Le Grand-bornand, 1 Bedroom, 5 Persons Apartment
2795280033

Charming 2R Apt with loft, parking 900m from center – arvostelut