Yli hehtaarin suuruisessa puistossa ehkä keskellä lintujen laulua voit yllättää nurmikolla juoksevan tai puissa hyppivän oravan. Talo on peräisin 1800-luvun puolivälistä, tunnet olosi paikoilleen, mutta voit samalla nauttia modernista mukavuudesta (kaksinkertaiset ikkunat, TV, WiFi ...).
Rentouttavan rauhallisuuden ansiosta vieraamme voivat nukkua hyvällä yöllä, etenkin koska vuodevaatteet ovat erittäin mukavia.
Mukavuutesi vuoksi hyödyt INES-sviitistä, johon kuuluu 30 m2 huone, lokero, Tassimo sen mukana toimitetuilla palloilla, vesipullo, kylpyhuone suihkulla (varustettu jakelijalla) shampoo vartalo, kasvot ja hiukset Aloe Veralla), pesuallas ja pukuhuone + suora pääsy yksityiseen ja erilliseen WC: hen.
Löydät tulevan pienen viihtyisän pesän Plessier-Rozainvillers-linnan ensimmäisessä kerroksessa erittäin hiljaisessa kylässä, joka sijaitsee 22 km: n päässä Amiensista, 15 km: n päässä Villers-Bretonneux'sta, 20 km: n päässä Royestä, 28 km: n päässä keskustasta. TGV-korkea Picardyn asema, 51 km päässä Beauvais Tilléstä ja 95 km päässä Roissy Charles de Gaullesta.
Jos sää on hyvä, voit aamulla nauttia makean tai makean aamiaisen (6 € kello 7.30–10) viheriölle päin olevalla terassilla tai kauniissa ruokasalissa, jonka päällä on puupaneelit.
Vuodevaatteet ovat käytettävissäsi sekä hiustenkuivaaja.
Valitettavasti eläimiä ei hyväksytä.
Châteaussa on katettu pysäköintialue, ilmainen ja turvallinen.
Ekstrat, kysy ja teemme kaiken tyydyttääksesi toiveesi.
Yli hehtaarin suuruisessa puistossa lintujen laulun keskellä ehkä yllättyy nurmikon juoksemisesta tai puiden hyppäämisestä. Talo on peräisin 1800-luvun puolivälistä, voit nauttia modernista mukavuudesta (kaksinkertaiset ikkunat, TV, WiFi ...).
Rauhallinen antaa vieraillemme mahdollisuuden nukkua hyvissä ajoin, varsinkin kun vuodevaatteet ovat erittäin mukavia.
Mukavuutesi vuoksi hyödyt INES-sviitistä, joka sisältää 30 m2 huoneen, jossa on vesipullo, vesipullo, kylpyhuone suihkulla (vartalo-shampoon, kasvojen ja hiusten jakelijan kanssa aloella) Vera), pesuallas ja pukuhuone + suora pääsy omaan wc: hen.
Plessier-Rozainvillers Plessier-Rozainvillers erittäin hiljaisen kylän keskustassa, 22 km päässä Amiensista, 15 km Villers-Bretonneuxista, 20 km Royesta, 28 km TGV: stä korkea Picardyn asema, 51 km päässä Beauvais Tille ja 95 km päässä Roissy Charles de Gaulle.
Jos sää on hyvä, voit aamulla nauttia makean tai makean aamiaisen (6 € kello 7.30–10.00) viheralueelle päin olevalla terassilla tai kauniissa ruokasalissa, joka on päällystetty puupaneelilla.
Vuodevaatteet ovat käytettävissänne.
Valitettavasti eläimiä ei hyväksytä.
Linnalla on katettu parkkipaikka, oma ja turvallinen.
Ekstrat, kysy ja teemme kaiken tyydyttääksesi toiveesi.