Koko huoneisto

The House on the Lake

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan The House on the Lake valokuvagalleria

Uima-allas, jonka ympärillä on hoidettua viheraluetta, ja josta avautuu näkymä järvelle, jonka taustalla kohoavat vuoret.
Moderni olohuone, jossa on harmaa sohva, ruokapöytä ja taustalla näkyvä keittiö.
Makuuhuone, jossa on sänky, vaatekaappi ja pieni työpöytä.
Näköala ovesta avautuu ruokailutilaan, jossa on lasipöytä ja -tuolit, laattalattia ja ikkuna, josta on näkymä rakennuksiin ja puihin.
Moderni olohuone, jossa on sohva, ruokapöytä tuoleineen, televisio ja suuri ikkuna, josta avautuu näkymä ulos.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Leggiuno, VA
  • Place, Kameliapensaiden labyrintti
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Kansainvälinen keramiikkataiteen museo
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Stresa Ferry Terminal
    ‪57 min ajomatka‬
  • Airport, Milano (MXP-Malpensan kansainvälinen lentokenttä)
    ‪57 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

The House on the Lake

Pelihuone ja puutarha kuuluvat tämän asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on 2 kylpyhuonetta ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Huoneisto tarjoaa 6 huonetta, joissa on ilmaiset hygieniatuotteet.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Eremo di Santa Caterina del Sasso (luostari). Majoituspaikassa on saatavilla pelihalli/-huone. Tässä 2 tähden asuinrakennuksessa on 6 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 2 kylpyhuonetta ja ilmaiset hygieniatuotteet.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille 2 kylpyhuonetta ja ilmaiset hygieniatuotteet
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Eremo di Santa Caterina del Sasso (luostari) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Arolon ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pelihallin/-huoneen, puutarhan ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Perheystävällinen

  • Leikkikenttä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 yksityistä kylpyhuonetta
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Vessapaperi

Ulkotilat

  • Puutarha

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi

Tekemistä

  • Pelihalli/-huone

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 6 majoitustilaa
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 19.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 012088-CNI-00044, IT012088C2OSTCFDGH
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

The House on the Lake Leggiuno
The House on the Lake Apartment
The House on the Lake Apartment Leggiuno

The House on the Lake – arvostelut