Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 henkilöä valokuvagalleria

Ranta lähistöllä, aurinkotuoleja
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Televisio
Ulkopuoli

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Les Mathes, Nouvelle-Aquitaine
  • Place, Al. Karting
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Palmyren eläintarha
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Plage Royanin ranta
    ‪22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 henkilöä

Sviitti yksityisellä maalla täysin aidattu La Palmyren portilla. Matkapuhelimessa on katettu terassi, jolta on näkymä suurelle olohuoneelle. Olohuone, jossa on vaihdettava ja TV, varustettu keittiö (uuni ja kaasuliesi, liesituuletin, mikroaaltouuni ja jääkaappi-pakastin, ilmastointi. Huoneessa on vanhempien sviitti ja huone, jossa on 2 pientä vuodetta.
Puutarhakalusteet: oleskelutila, aurinkotuoleja.
Lähellä pyöräteitä, rantoja, kauppoja, ravintoloita ja viihdettä (Indiana-metsä, quad, poni-klubi, eläintarha Palmyre).
15 km päässä Oléronin ja Royanin saarelta.
MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 henkilöä sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Al. Karting.
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Al. Karting ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Royan La Palmyren ravirata
MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 henkilöä tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.30
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.30
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin, palovaroitin ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Mobil'home Climatise 38m2 6 Personnes
MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 people Campsite
MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 people Les Mathes
MOBIL'HOME CLIMATISE 38m2 6 people Campsite Les Mathes

Air-conditioned mobile home 2/4 pers Les Mathes La Palmyre near zoo ( ANCV ) – arvostelut