Koko loma-asunto

Talo La Franqui, 2 huonetta, 4 henkilöä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Talo La Franqui, 2 huonetta, 4 henkilöä valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Sisätilat
1 makuuhuone
Uima-allas

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä30 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Keittiö
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ulkotilat
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Map
La Franqui, Occitanie
  • Leucaten ranta
    ‪10 min ajomatka‬
  • Leucaten naturistiranta
    ‪10 min ajomatka‬
  • Port-Leucaten venesatama
    ‪16 min ajomatka‬
  • Perpignan, Ranska (PGF-Perpignan - Rivesaltesin kansainvälinen lentoasema)
    ‪28 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Talo La Franqui, 2 huonetta, 4 henkilöä

VILLA T2 Mezzanine, 4 hengelle Uima-allas asuinpaikassa LA FRANQUI (11), LE FEUILLERAIE, Esikaupunkialueella ja rauhallisella alueella. Laitteet erittäin hyvässä kunnossa - olohuone, makuuhuone, mezzanine - kylpyhuone ja wc, avokeittiö - TV ja pesukone - terassi, jossa on puutarhakalusteet ja sähkögrilli. Pysäköinti: Kaupat ovat 900 metriä ja ranta noin 500 metriä. La Franquin sivusto on todellinen paratiisi perhelomille

. Lisävarusteena saatavat lisävarusteet: liinavaatteita ei ole saatavilla, mutta se on mahdollista varata etukäteen ja kerätä se avainkokoelmalle (parivuode: 15 euroa / sänky): 12 euroa / pyyhkeet suuri ja pieni pyyhe: 10 euroa / kylpy matto ja teetä pyyhe: 5 euroa). Vaihtoehto Siivous loppuun oleskelun kysyä viraston ja maksaa paikallisesti: 90-110 euroa. 400 euron talletus (CB-näyttökerta). . VILLA T2 Mezzanine, 4 hengelle Uima-allas asuinpaikassa LA FRANQUI (11), LE FEUILLERAIE, Esikaupunkialueella ja rauhallisella alueella. Laitteet erittäin hyvässä kunnossa - olohuone, makuuhuone, mezzanine. . .
Matkailu vero maksetaan paikan päällä
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Narbonnaise en Méditerranéen luonnonpuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa keittiön ja pation.
  • Huvilassa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja pation
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Narbonnaise en Méditerranéen luonnonpuisto ja 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Leijonalahti
Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.

Majoittaja

Poplidays

Puhutut kielet

Englanti, ranska, saksa ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 30 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Franqui, 1 Bedroom, 4 Persons
Villa La Franqui, 1 Bedroom, 4 Persons Leucate
Villa La Franqui, 1 Bedroom, 4 Persons Private vacation home
5441823384

Charming Villa with Mezzanine, Pool, Terrace & Parking - Near Beach & Shops, Sleeps 4 – arvostelut

Arvostelut

9,4

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Philippe M.

Hyvää: Siisteys

Très bien

Très bien
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

mélanie c.

Petite maison très agréable, calme, bien équipé, à quelques pas de la plage et du centre

Manque juste un aspirateur! Nous avons passé de très bonnes vacances avec nos enfants, station balnéaire familiale! Avec quasi pas de vent quand nous y étions.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2016