Koko loma-asunto
Marina Houseboat 3 pax
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Marina Houseboat 3 pax valokuvagalleria





Koko koti
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone3 henkilöä65 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ulkotilat
- Grilli
Tutustu alueeseen

Lignano Sabbiadoro, UD
- Golf Club LignanoPlace, Golf Club Lignano3 min kävelymatka
- Parco Zoo Punta VerdePlace, Parco Zoo Punta Verde16 min kävelymatka
- Bibionen rantaPlace, Bibionen ranta20 min ajomatka
- Trieste, Italia (TRS-Trieste – Friuli Venezia Giulia)Airport, Trieste, Italia (TRS-Trieste – Friuli Venezia Giulia)76 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Residence Rubin
Lignano Sabbiadoro
Residence Rubin
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan

Residence La Meridiana
Lignano Sabbiadoro
Residence La Meridiana
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ulkotilat

Villa Rio
Lignano Sabbiadoro
Villa Rio
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen

Loma-asunto, uima-allas
Lignano
Loma-asunto, uima-allas
Lignano
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat
4.2 kautta 5, Erittäin hyvä, 5 arvostelua
4,2
Erittäin hyvä
5 arvostelua

Holiday apartment with terrace and air conditioning
Lignano Sabbiadoro
Holiday apartment with terrace and air conditioning
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat

Holiday apartment with terrace and air conditioning
Lignano Sabbiadoro
Holiday apartment with terrace and air conditioning
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Pyykinpesukone
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 1 arvostelu
4,0
Erittäin hyvä
1 arvostelu

Holiday apartment with air conditioning and pool
Lignano
Holiday apartment with air conditioning and pool
Lignano
- Uima-allas
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 5 arvostelua
5
Poikkeuksellisen hyvä
5 arvostelua

Appartamenti dei Fiori
Lignano Sabbiadoro
Appartamenti dei Fiori
Lignano Sabbiadoro
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat

Holiday apartment with air conditioning and terrace in Lignano
Lignano
Holiday apartment with air conditioning and terrace in Lignano
Lignano
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
- Ulkotilat
- Pysäköinti saatavilla
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 7 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
7 arvostelua

Residence Gardenia
Lignano Sabbiadoro
Residence Gardenia
Lignano Sabbiadoro
- Uima-allas
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmastointi
Tietoja majoituspaikasta
Kokonaan sinun
Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Marina Houseboat 3 pax
Tämän loma-asunnon palveluihin kuuluu pelihuone, puutarha ja grillejä. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Loma-asunnossa on pyykinpesukone ja parveke.
Lomakoti tarjoaa 4 huonetta. Huoneessa on parveke.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Golf Club Lignano. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja pelihalli/-huone. Tässä 3,5 tähden loma-asunnossa on 4 kotia. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa parvekkeen ja pyykinpesukoneen.
- Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, parvekkeen ja olohuoneen
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
- Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Golf Club Lignano ja 14 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Parco Zoo Punta Verde
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, pelihallin/-huoneen ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Uima-altaat/kylpylä
- Yleinen uima-allas
Internet
- Saatavilla talossa: Wi-Fi
- Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Pysäköinti kadulla saatavilla
Perheystävällinen
- Leikkikenttä
Makuuhuoneet
- 2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
- 1 yksityinen kylpyhuone
Oleskelutilat
- Olohuone
Viihdetarjonta
- Pelejä
Ulkotilat
- Grilli
- Parveke
- Puutarha
Pesulapalvelu
- Pyykinpesukone
Lemmikit
- Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)
Sopivuus/esteettömyys
- Ei hissiä
Tekemistä
- Pelihalli/-huone
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- 4 majoitustilaa
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Venetsiaan päästäkseen vierailijoiden on maksettava joinakin päivinä vuodesta pääsymaksu 5–10 EUR per henkilö per päivä. Venetsiassa yöpyviltä ei maksua veloiteta. Asiakkaiden tulee pyytää maksusta vapautumiseen oikeuttava voucher etukäteen ja esitettävä se henkilöllisyystodistuksen kanssa saavuttaessa. Voit tarkistaa päivämäärät, joita maksu koskee, ja anoa maksusta vapautusta osoitteessa cda.ve.it/en/.
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
- Kaupungin perimä vero: 1.10.–30.4. välisenä aikana 0.00 EUR per henkilö per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
- Kaupungin perimä vero: 1.5.–30.9. välisenä aikana 1.00 EUR per henkilö, per yö, korkeintaan 10 yöltä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT030049B9DK9LFPRA
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
- Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
- Majoituspaikan veloittamaan hintaan sisältyvät pakolliset siivousmaksut.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Marina Houseboat 3 pax Lignano Sabbiadoro
Marina Houseboat 3 pax Private vacation home
Marina Houseboat 3 pax Private vacation home Lignano Sabbiadoro