Huoneistohotelli
@ Marbella Lane - Penthouse w/ City & Ocean Views
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan @ Marbella Lane - Penthouse w/ City & Ocean Views valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Huoneistohotelli
3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta9 henkilöä169 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

200 West Ocean Boulevard, Unit P1007, Long Beach, CA, 90802
- Place, Long Beach Convention and Entertainment Center5 min kävelymatka
- Place, Aquarium of the Pacific (meriakvaario)7 min kävelymatka
- Place, Long Beach Cruise Terminal (laivaterminaali)3 min ajomatka
- Airport, Long Beach, CA (LGB-Long Beachin kunnallinen lentoasema)13 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Fairmont Breakers Long Beach
Fairmont Breakers Long Beach
- Uima-allas
- Kylpylä
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 366 arvostelua
Hinta on 229 €
sisältää verot ja maksut
25.11.–26.11.
Tietoja majoituspaikasta
@ Marbella Lane - Penthouse w/ City & Ocean Views
Huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen pysäköinti ja joka sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Aquarium of the Pacific (meriakvaario)
Tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Huoneistossa on yksityinen poreallas ulkotiloissa sekä keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu. Asiakkaiden käytössä on 3 kylpyhuonetta, mikroaaltouuni, parveke ja liesi.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen poreallas ulkotiloissa ja pyykinpesukone/kuivausrumpu. Huoneessa on parveke. Tämän 4 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone.
Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Lisäksi huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta.
Tässä huoneistohotellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Aquarium of the Pacific (meriakvaario). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ulkouima-allas. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi porealtaat ulkotiloissa ja keittiön.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen poreallas ulkotiloissa, keittiö ja pyykinpesukone/kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Long Beach Convention and Entertainment Center ja Aquarium of the Pacific (meriakvaario)
- Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Huoneistohotelli tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja hissin. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Rajoitettuja pysäköintipaikkoja on saatavilla.
Tämä 4 tähden huoneistohotelli on savuton.








