Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Villa with pool 3 km from the sea of Versilia

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa with pool 3 km from the sea of Versilia valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Sisätilat
Ruokailu
Sisätilat
Terassi/patio

Koko koti

6 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta14 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Casano, Provincia della Spezia
  • Place, Cantine Lunae Bosonin viinitarha
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Viareggion ranta
    ‪28 min ajomatka‬
  • Place, Monterosson ranta
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa with pool 3 km from the sea of Versilia

Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja pyykinpesutilat. Huvilassa asiakkaiden käytössä on 6 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja yksityinen aidattu piha. Asiakkaiden käytössä on yksityinen uima-allas sekä keittiö, jossa on jääkaappi ja uuni.
Huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on älytelevisio.

Tässä huvilassa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huvila sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Cantine Lunae Bosonin viinitarha. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Huvilassa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja pyykinpesukoneen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cantine Lunae Bosonin viinitarha ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Museo archeologico nazionale di Luni
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 6 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 5 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Ulkotilat

  • Aidattu piha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: sono consentiti animali di piccola taglia

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Villa with pool 3 km from the sea of Versilia – arvostelut