Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Luxor Star -huoneistot

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Luxor Star -huoneistot valokuvagalleria

Yksityiskohta ulkoa
Ruokailu
Uuni, liesi, vedenkeitin
Terassi/patio
Taulutelevisio

Arvostelut

2,0 kautta 10.

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Huonepalvelu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
luxor, luxor
  • Place, Luxorin temppeli
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Luxorin museo
    ‪13 min ajomatka‬
  • Place, Karnak (historiallinen alue)
    ‪14 min ajomatka‬
  • Airport, Luxor (LXR-Luxorin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪27 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Luxor Star -huoneistot

Luxor Star Apartments tarjoaa ilmaisen WiFin ja puutarhan. Haven (Länsirannan Luxorin) veneluiska on 500 metrin päässä.

Kaikki huoneet ovat ilmastoituja, ja niissä on oleskelualue. Joissakin huoneissa on terassi ja / tai parveke. Pyyhkeet tarjotaan.

Luxor Star Apartmentsissa on myös terassi.

Haven (East Bank Luxorin) veneluiska on 700 m päässä Luxor Star Apartmentsista. Luxorin kansainvälinen lentokenttä on 7 km: n päässä hotellista.

Länsiranta on erinomainen valinta ystäville, jotka ovat kiinnostuneita ystävällisistä paikallisista, maisemista ja arkeologiasta.

Tämä kiinteistö on myös yksi parhaiten arvioidusta sijainnista Luxorissa! Vieraat ovat siitä onnellisempia verrattuna muihin alueen ominaisuuksiin.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Luxorin temppeli. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen kiertoajelu- tai lippupalvelun
  • Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Kuninkaiden laakso ja 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Luxorin temppeli
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja puutarhan. Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös express-sisäänkirjautumisen ja express-uloskirjautumisen. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Huonepalvelu on käytettävissä.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Liesi
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Huonepalvelu

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut

Tekemistä

  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Express-uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Luxor Star Apartments Luxor
Luxor Star Apartments Private vacation home
Luxor Star Apartments Private vacation home Luxor

Luxor Star Apartments – arvostelut

Arvostelut

2,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 1 kautta 1 arvostelua

2,0/10

Siisteys

Arvostelut

2/10 Hirveä

NEIL P.

Huonoa: Siisteys
I booked this property in good faith. Had confirmation that my booking was accepted.I arrived at the property at 01.30am to find the property closed. Contacted the owner, who was very aggressive, told me it was closed, no booking had been made. I explained to him that I had booked the apartment through this site, and payment had been made. He told me I should pay him direct. Then he hung up.Luckily my taxi driver helped me out, he allowed me to stay at his brothers property until I could sort new accommodation later that morning, which I did.How do I get my money back from you??
Yöpyi 5 yötä maaliskuussa 2026