Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Beautiful house 50 minutes to the beach and airport. Blue zone

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Beautiful house 50 minutes to the beach and airport. Blue zone valokuvagalleria

Terassi/patio
Ulkoalueet
Ulkopuoli
2 makuuhuonetta, internet, vuodevaatteet
Oleskelualue

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Nicoya, Guanacaste

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Beautiful house 50 minutes to the beach and airport. Blue zone

This is a beautiful new house that has all you need for your vacation. A quiet place where you can listen the birds and monkeys. Neighboors are kind and cooperative. They are always happy to have new visitors.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Barra Hondan kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa kuivausrummun.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla kuivausrumpu ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 13,2 km:n päässä kohteesta Barra Hondan kansallispuisto ja 18,3 km:n päässä kohteesta Nicoya Colonial Church
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: internetyhteys

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: syntymäpäiväjuhlat and häät

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 50
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Beautiful house 50 minutes to the beach and airport. Blue zone – arvostelut