Brogan Villa sijaitsee ainutlaatuisella suojaisella paikalla lÀhellÀ rantaa ja sopii erinomaisesti perhelomailuun - tÀysi WiFi.
Huvilavuokraukseen sisÀltyy Polaris ATV: n 4-pyörÀvetoisen ilmaisen kÀytön ilmainen kÀyttö.
Brogan Villa mahtuu 10 vierasta 5 makuuhuoneen vÀlillÀ kahdessa kerroksessa, joissa kaikissa on tÀysi WiFi-yhteys. Villa on tÀysin huolestunut sÀhköportin sisÀÀnkÀynnistÀ.
Ihanteellinen suurille perhelomille, koska molemmat kerrokset ovat tÀysin erillisiÀ.
YlÀkerrassa on tÀysin varustettu keittiö, avoin ruokailutila, olohuone ja kolme makuuhuonetta.
- Makuuhuoneessa 1 on 6FT4 "sÀnky
- Makuuhuoneessa 2 on king-size-vuode tai se voidaan jÀrjestÀÀ 2 erilliseksi vuoteeksi
- Makuuhuoneessa 3 on king-size-vuode
YlÀkerrassa on 2 kylpyhuonetta (Makuuhuoneessa 1 on oma suihkuhuone - Makuuhuoneessa 2 ja 3 on suihkuhuone)
Kaikissa huoneissa on korkeat katot, tÀysin ilmastoidut ja kattotuuletin.
Pohjakerroksessa majoitukseen kuuluu iso avokeittiö, ruokasali ja olohuone, ranskalaiset ovet johtavat uima-altaan alueelle.
- Makuuhuoneessa 4 on king-size-vuode
- Makuuhuoneessa 5 on king-size-vuode
Molemmissa En - Suites ja tÀysin ilmastoituja.
Pohjakerros avautuu suuremmalle uima-altaalle, jossa on tÀydellinen auringonottoalue, joka ympÀröi pÀÀuima-allasta ja joka on varustettu ulkopuolisella baarialueella, joka sisÀltÀÀ jÀÀkaapin, ulkoaltaan ja BBQ: n, josta on nÀkymÀt Karibianmerelle ja Pikku Cove Trou Rollandille.
TÀydellinen viihdyttÀvÀksi ulkona!
PÀÀsy Brogan-huvilaan on hiukan kuoppainen, joten varaudu hieman maantielle suuntautuvalle lÀhestymistavulle alaspÀin!
Vieras voi tilata pÀivittÀistavaroita ja tarvikkeita toimittamista varten ennen saapumista.
Vuokraan sisÀltyy taloudenhoitaja 3 pÀivÀÀ viikossa, uima-altaan ja puutarhan yllÀpito, perustarvikkeet taloustavaroille ja Polaris ATV Buggy -sovelluksen tÀysi kÀyttö 24/7.
Cyrus, talomme pÀÀllikkö on valmiina kaikkiin tarpeisiisi. Voit jÀrjestÀÀ lentokenttÀkuljetuksen, samoin kuin monia upeita saarimatkoja. Autonvuokraus, joka toimitetaan suoraan ovellesi, voidaan myös jÀrjestÀÀ. Kokki on saatavilla pyynnöstÀ.
Henkilökohtaisesta nÀkökulmasta huvila on ihanteellinen perhelomailuun lomalla, koska se antaa 10 hengelle tilaa olla yhdessÀ, mutta siellÀ on myös tilaa toisistaan riippumatta siitÀ, ettÀ alakerran majoitus on tÀysin itsenÀinen. Olemme havainneet, ettÀ tÀmÀ toimii hyvin, kun ystÀvÀt ovat jÀÀneet ja myös muut sukulaiset.
Odotamme toivottaa sinut tervetulleeksi Brogan Villaan!