Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
The Suite Escape "1S"
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan The Suite Escape "1S" valokuvagalleria





Koko huoneisto
1 makuuhuone1 kylpyhuone
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Marsa Matrouh Governorate, Marsa Matrouh Governorate
- Place, Mersa Matruhin stadion29 min ajomatka
- Place, Marsa Matruhin ranta42 min ajomatka
- Place, Almaza Bayn ranta61 min ajomatka
- Airport, Marsa Matruh (MUH)47 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Al Emam Luxury Apartment
Marsa Matrouh
Al Emam Luxury Apartment
- Keittiö
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmastointi
Tietoja majoituspaikasta
The Suite Escape "1S"
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








