Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

90 Mt valaistu alue lähellä Reforma Avenuetta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 90 Mt valaistu alue lähellä Reforma Avenuetta valokuvagalleria

Ruokailu
Sisätilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, kahvin-/teenkeitin
1 makuuhuone, Wi-Fi
Kuntoilutila

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Poreallas
  • Keittiö
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
México D.F., DF
  • Place, Paseo de la Reforman katu
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Itsenäisyyden enkelin monumentti
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Yhdysvaltain suurlähetystö
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Airport, México (MEX-Méxicon kansainvälinen lentoasema)
    ‪25 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

90 Mt valaistu alue lähellä Reforma Avenuetta

Jos etsit tilavaa, valaisevaa, puhdasta ja turvallista apua käydessään Mexico Cityssä, olet löytänyt sen. Sijaitsee turistisella ja vilkkaalla alueella, viehättävä 90 metrin päässä sijaitseva huoneisto sijaitsee kävellen rakennuksen 3. kerroksessa. Se on täydellinen tukikohta tutustua kaupunkiin ja kävellä, koska se on neljän korttelin päässä Reforma Avenuelta ja lähellä julkista liikennettä. Huoneisto on erittäin mukava kaikki mitä tarvitset miellyttävään oleskeluun kaupungissa.

Huoneisto on hiljainen ja valoisa. Se on uusi parivuode. Keittiö on täysin varustettu kaikella, mitä tarvitset: täysikokoinen kaasuliesi, mikroaaltouuni, keittovälineet, kodinkoneet ja iso jääkaappi. 1 kylpyhuone pyyhkeillä, shampoo, saippua ja wc-liinavaatteet. Voit nauttia projisoimalla kaikki matkapuhelimesi, iPadin ja kannettavan tietokoneen sovellukset projektorin kautta erittäin suurella näytöllä. Apple TV ja Netflix.

Tapaan sinut, kun saavut näyttämään sinulle asunnon, vastaamaan kaikkiin kysymyksiin ja antamaan suosituksia. Voin noutaa lentokentältä: 20 usd / 300 dollaria MXN maksu maksetaan saavuttaessa. Sisään- ja uloskirjautumisajat voivat olla joustavia aikataulusta ja varauksesta riippuen. Olen loman aikana käytettävissäsi, jos tarvitset jotain.

Huoneisto on neljän korttelin päässä Reforma Avenuelta, Itsenäisyyden enkelista
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Itsenäisyyden enkelin monumentti. Majoituspaikassa on saatavilla poreallas ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja television.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, television ja jääkaapin
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Itsenäisyyden enkelin monumentti ja Paseo de la Reforman katu
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Puhelin

Sijainti

  • Lähellä eläintarhaa
  • Sairaalan lähellä

Tekemistä

  • Kasino lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Viinitilakierroksia lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 15

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

- There will be a $30 USD charge for lost keys.
- If a guest arrives after 9pm, 20 usd/$300 fee will be applied, payable upon arrival.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

90 Mts Illuminated Apt Reforma Avenue Apartment
90 Mts Illuminated Apt Apartment
90 Mts Illuminated Apt Reforma Avenue
90 Mts Illuminated Apt Close To Reforma Avenue Apartment
90 Mts Illuminated Apt Close To Reforma Avenue Mexico City
90 Mts Illuminato Apt Vicino A Reforma Avenue
90 Mts Illuminated Apt Close To Reforma Avenue Apartment
90 Mts Illuminated Apt Close To Reforma Avenue Mexico City

90 Mts Illuminated Apt Close To Reforma Avenue – arvostelut