Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

A Lovely 3Bedroomed Apartment with Scenic Rooftop Swimming Pool in Nyali,Mombasa

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan A Lovely 3Bedroomed Apartment with Scenic Rooftop Swimming Pool in Nyali,Mombasa valokuvagalleria

Ulkouima-allas
3 makuuhuonetta, Wi-Fi
Sisätilat
Yksityinen keittiö
Televisio

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Mombasa, Mombasa County
  • Place, Mombasa Marine National Park
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Nyali Beach
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Diani Beach
    ‪49 min ajomatka‬
  • Airport, Mombasa (MBA-Moin kansainvälinen lentokenttä)
    ‪17 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

A Lovely 3Bedroomed Apartment with Scenic Rooftop Swimming Pool in Nyali,Mombasa

An Amazing rooftop view of Mombasa beach skyline.Just a few minutes off the Nyali Cinemax Mall.
A very spacious 3Bedroom Apartment with balconies in all rooms.Fast and Unlimited Internet,Smart TV with free netflix available
Secured by wall and electric fence with CCTV Cameras on the perimeter
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Mombasa Marine National Park. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille 3 kylpyhuonetta ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 3 kylpyhuonetta ja parvekkeen
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mombasa Marine National Park ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mamba Villagen eläintarha
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 8
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

A Lovely 3Bedroomed Apartment with Scenic Rooftop Swimming Pool in Nyali,Mombasa – arvostelut