Koko huoneisto

Winegrower - Morzine - Planet sector

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Winegrower - Morzine - Planet sector valokuvagalleria

Puinen poreallas, jonka ympärillä on kiviseinät ja jonka pohja on tehty puusta. Läheisyydessä on kivinen penkki ja puinen tikapuu.
Poreallas, jonka ympärillä on puinen terassi ja kiviseinät.
Moderni olohuone, jossa on harmaa sohva, sohvapöytä ja takka.
Makuuhuone, jossa on puinen katto, valkoisilla lakanoiden ja koristeellisten tyynyjen peitetty sänky, yöpöytä, jossa on pyyhe, ja puinen seinä, johon on ripustettu kylpytakki.
Moderni keittiö, jossa on tummat kaapit, graniittitaso ja suuri ikkuna, josta avautuu näkymä kiviseinälle ja vehreään maisemaan.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

4 makuuhuonetta5 kylpyhuonetta105 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Takka

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Morzine
  • Place, Super Morzine -hiihtohissi
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Avoriazin hiihtokeskus
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Pleney-hiihtohissi
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Geneve (GVA-Geneven kansainvälinen lentoasema)
    ‪106 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Winegrower - Morzine - Planet sector

The Vigneron Apartment embodies alpine elegance in a mountain-chic spirit. Fitted out in a fully renovated former barn, it combines the charm of authenticity with high-end amenities. With its 105 m², it can comfortably accommodate up to eight people in four en-suite bedrooms, each equipped with a queen-size bed that can be converted into two single beds. Three shower rooms and a bathroom complete the layout, offering comfort and privacy to all occupants.



Its large south-facing terrace invites relaxation and extends to a Scandinavian wooden hot tub, ideal for enjoying the fresh air and unobstructed views. Inside, a spacious modern and bright living room offers a warm setting for sharing a meal with family or friends, or relaxing by the fireplace after a day on the slopes.



The Vigneron Apartment is the ideal address for a mountain holiday characterised by refinement, comfort and conviviality.



Accommodation provider affiliated with the Multi Pass Portes du Soleil.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Les Portes du Soleil. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja poreammeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 5 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Les Portes du Soleil ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Belvédère
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 5 kylpyhuonetta
  • Poreamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Vuoristossa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 105 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 9.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

597325

Winegrower - Morzine - Planet sector – arvostelut