Yksityinen majoittaja
Eclipse Campsite 1
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Eclipse Campsite 1 valokuvagalleria

Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Murphysboro, IL
- Place, Town Square8 min kävelymatka
- Place, General John A. Logan Museum (museo)12 min kävelymatka
- Place, Longfellow Park2 min ajomatka
- Airport, Marion, Illinois (MWA-Williamsonin piirikunnan alueellinen lentokenttä)29 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Eclipse Campsite 2
Eclipse Campsite 2
Tietoja majoituspaikasta
Eclipse Campsite 1
We have 3 tent spaces on our attached lot in Murphysboro Illinois for eclipse dates only . 2 night minimum. No bathroom facilities. Fire pit for small fire. Gas station close by for bathroom use. This is a primitive space for last minute bookings for a once in a lifetime event.
Tämä leirintäalue sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Town Square.
- Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Town Square ja General John A. Logan Museum (museo)
Leirintäalue tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä leirintäalue sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi. Uloskirjautumisaika on joustava. Asiakkaiden on sovittava järjestelyistä ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä etukäteen. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.








