Koko huoneisto

Dave ja lizz kodikas huoneisto. Olemme 850 metrin päässä Gateway Mall -ostoskeskuksesta.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Dave ja lizz kodikas huoneisto. Olemme 850 metrin päässä Gateway Mall -ostoskeskuksesta. valokuvagalleria

Oleskelualue
3 makuuhuonetta
Oleskelualue

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
syokimao, nairobi
  • Place, Nairobin kansallispuisto
    ‪18 min kävelymatka‬
  • Place, Gateway Mallin ostoskeskus
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Thika Road Mallin ostoskeskus
    ‪20 min ajomatka‬
  • Airport, Nairobi (NBO-Jomo Kenyattan kansainvälinen lentoasema)
    ‪7 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Dave ja lizz kodikas huoneisto. Olemme 850 metrin päässä Gateway Mall -ostoskeskuksesta.

Viehättävä ja puhdas 3 makuuhuoneen 2 1/2-kylpyhuoneisto, joka on juuri uusittu uusilla laitteilla, huonekaluilla, mattoilla, leikkurilla .. Tiedämme, että rakastat yöpyä kanssamme. Se on ylimmän kerroksen (kattohuoneiston) tyyliin sijoitettu paikka, joka ei sisällä sinua. Toivomme näkevämme sinut pian. Meillä on ravintola, joka palvelee aitoja afrikkalaisia ruokia, jos sinun ei tarvitse kokata. Tämä kiinteistö on 15 minuutin päässä lentokentän terminaaleista (JKIA).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Nairobin kansallispuisto. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 2 kylpyhuonetta.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille 2 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Gateway Mallin ostoskeskus ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nairobin kansallispuisto

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Dave Lizz Cosy Apartment. we are 850 Meters From Gateway Mall
Dave lizz cosy apartment. we are 850 meters from Gateway Mall.

Dave and lizz cosy apartment. we are 850 meters from Gateway Mall. – arvostelut