Koko huoneisto

Sininen Blue Studio Room 1322

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Sininen Blue Studio Room 1322 valokuvagalleria

Moderni uima-allasalue, jossa on kirkasvetinen allas, jonka ympärillä on palmuja ja katettu oleskelualue.
Satamassa on useita purjeveneitä, jotka on ankkuroitu modernin, useita kerroksia ja parvekkeita sisältävän rakennuksen eteen.
Hotellihuone, jossa on sänky, sohva, sohvapöytä ja ilmastointilaite.
Siististi järjestetty hotellihuone, jossa on sänky, kaksi yöpöytää, yölamppu, seinälle asennettu valaisin ja sängyn yläpuolella oleva kehystetty kuva.
Parvekkeella on pöytä ja tuolit, ja sieltä avautuu näkymä venesatamaan, jossa on veneitä, sekä kumpuilevaan maisemaan.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Nelly Bay, QLD
  • Place, Magnetic Island National Park (kansallispuisto)
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Massage on Magnetic
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Nelly Bay Beach
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Townsville, Queensland (TSV)
    ‪39 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Sininen Blue Studio Room 1322

Tämä marina-hotellin studiohuone on tyylikäs ja mukava. Soveltuu 2 hengelle ja osalle Blue on Blue -hotellin lomakeskuksessa on 2 kaunista uima-allasta, ravintola, päiväkylpylä. Nelly Bayn sataman ympärillä on myös lähellä liikennettä, leipomoa, pulloa ja monia muita mukavuuksia. Ihanteellinen niille, jotka eivät halua viettää lomaa ruoanlaittoon ja pesuun, mutta nauttivat syömisestä Magnetic Islandin ravintoloissa ja kahviloissa. Studiossa on oma, oleskelualue, jossa on TV ja stereot sekä yksityinen venesataman edessä oleva parveke, jossa ulkotila. Varaa suoraan Best of Magneticin kanssa.

Tätä kiinteistöä hallinnoi ammattimaisesti Magnetic Islandin johtava majoitusliiketoiminta Best of Magnetic.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Magnetic Island National Park (kansallispuisto). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille parvekkeen ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla parveke, televisio ja DVD-soitin
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Magnetic Island National Park (kansallispuisto) ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Massage on Magnetic
Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Leivänpaahdin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Veden äärellä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Yksikön koko: 100 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

No Smoking. Pets not allowed. Check in commences from 2pm. Please note that this property has a strict 'No Party Policy'. Failure to comply with ...

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Blue Blue Studio Room 1322 Apartment Nelly Bay
Blue Blue Studio Room 1322 Apartment
Blue Blue Studio Room 1322 Nelly Bay
Blue Blue Studio Room 1322
Apartment
Blue on Blue Studio Room 1322 Apartment
Blue on Blue Studio Room 1322 Nelly Bay
Blue on Blue Studio Room 1322 Apartment Nelly Bay
6a20e2579403350014d5b4a2

Blue on Blue Studio Room 1322 – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua

10/10

Siisteys

10/10

Palvelut/mukavuudet

10/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys

Great Location

Very comfortable apartment where we stayed for 2 nights. Location is wonderful with good view of the marina. Bids should be replaced with larger ones.
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2022
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Ann

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet, majoituspaikan kunto ja tilat ja viestintä
This is a privately owned unit in the Peppers Blue on Blue resort. It is on the top level and looks out towards the marina. The resort has a restaurant and there is a grocery store across the road and the ferry terminal is also across the road. The unit was clean and comfortable. Only detraction was no in unit wifi.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2024