Sijainti - Kamilaroi on venesataman alueella ja vain 300 metriä polkua kohti Nelson Bayn rantaa. Delfiinien ja valaiden katseluristeilyjen varauspiste ja Tea Gardens Ferry on tien toisella puolella. Nelson Bay Marina, joka tarjoaa putiikkeja, kahviloita, ravintoloita ja viikonloppuviihdettä, on alle 300 metrin kävelymatka. Kalamarkkinat sijaitsevat venesataman takana.
Yksikkö - Tämä toisen kerroksen yksikkö on kokonaan uusittu ja tarjoaa näkymät lahdelle parvekkeelta / oleskelutilasta varannon yli veteen. Parvekkeella on ulkokäytävä ja kaasugrilli, joka ajaa avoimen oleskelu- ja ruokailutilan taulu-tv: llä ja DVD-soittimella. Täysin varustetussa keittiössä on mikroaaltouuni, astianpesukone, uuni ja liesi. Kaksi makuuhuonetta (queen-vuode, kolme kerrossänky ja yhden hengen sänky), yksi kylpyhuone suunnittelusuihkulla ja erillinen wc. Sisäisessä pyykissä on pesukone ja kuivausrumpu. Pysäköinti on offstreet yhdelle autolle ja pienelle veneelle.
Huomaa, että ikkunan turvalaitteiden asentaminen on laillista kaikkiin pohjakerroksen yläpuolella oleviin ikkunoihin, minkä vuoksi makuuhuoneen ikkunat voidaan avata vain 12,5 cm. Toiseen kerrokseen on myös portaita (ei hissiä).
Tässä hotellissa on ehdottomasti savunilmaisimia.
Pellavapakkaukset toimitetaan tässä hotellissa. Jos haluat sänkyjä tehtyjä, ota yhteyttä toimistoomme.