Hauskaa rakastava 60-luvun tyyliin rakennettu talo, jossa kaksi makuuhuonetta ja avoin suunnitelma auringonhuoneesta muuttui makuuhuoneeksi. Sijaitsee Nelson Bayn ja Shoal Bayn ostoskylien välissä ja vain lyhyen kävelymatkan päässä kauniilta Shoal Bayn rannalta, Little Beachin venerampista tai Wests Diggers Clubista.
Suuri suljettu takapiha, joka on täydellinen lemmikkieläimille, ilmastointi päämakuuhuoneessa ja tarpeeksi tilaa veneen pysäköimiseksi nurmialueelle edestä. Avoin keittiö, ruokailutila ja toinen ruokailutila pääaulassa, sisäinen pyykinpesukone pesukoneella ja toinen kylpyhuone tekevät tästä upean alkuperäisen rantatalon.
Lakanat ja pyyhkeet eivät ole talossa, sinulla on mahdollisuus joko vuokrata tai tuoda ne mukaasi, ilman puoluepolitiikkaa.
Makuuhuone 1 - parisänky + ilmastointi
Makuuhuone 2 - 2 x sänkyä
Makuuhuone 3 / aulahuone - 2 x sänkyä + 1 x vetäytymissohva