Varaa Hotelli ravintolalla kohteessa Noble Park
Noble Park: Hotelli ravintolalla − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotelli ravintolalla Noble Park

Nightcap at Sandown Park Hotel
Cnr Corrigan Road & Princes Highway Noble Park VIC
Hinta on 147 € per yö
147 €
28.3.–29.3.
sisältää verot ja maksut
Nightcap at Sandown Park Hotel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sandown Racecourse. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Pysäköinti sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi

Sandown Regency
477 Princes Highway Noble Park VIC
Hinta on 67 € per yö
67 €
26.2.–27.2.
sisältää verot ja maksut
Sandown Regency on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sandown Greyhound Racing Club. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 15 ulkouima-allasta ja ravintolan.
Uima-allas
Ilmainen Wi-Fi

Sandown Heritage Motel
433 Princes Highway Noble Park VIC
Hinta on 90 € per yö
90 €
2.3.–3.3.
sisältää verot ja maksut
Sandown Heritage Motel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sandown Greyhound Racing Club. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan.
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Noble Park
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Noble Park: Hotellitiedot
Majoitukset | 6 089 |
|---|---|
Halvin hinta | 67 € |
Korkein hinta | 147 € |
Suositut hotellit | Nightcap at Sandown Park Hotel, Sandown Regency, Sandown Heritage Motel |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Noble Parkebookersn tarkistamat arvostelut

The Langham, Melbourne
4/5 Hyvä
"Kaikki oli mukavan lähellä. "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa The Langham, Melbourne
Julkaistu 5 kuukautta sitten

Atlantis Hotel, Melbourne
4/5 Hyvä
Perushotelli hyvällä sijainnilla
"Hotelli sijaitsee muutaman minuutin päässä Southern Cross -rautatieasemalta, josta myös bussit lentokentälle lähtevät. Lähellä on useita ruokakauppoja ja ravintoloita ja kaupungin varsinaiset ostoskadut ovat noin 10 minuutin kävelymatkan päässä.
Hotellihuone oli suurehko, mutta sisustukseltaan hyvin pelkistetty. Siisteystaso oli hyvä, mutta päivittäinen siivous sisälsi vain pyyhkeiden vaihdon. Sisäänkirjautumisen yhteydessä minulle kerrottiin, että koko hotellin ilmastointi oli rikki ja että sen korjausaikataulu ei ollut tiedossa varaosien saatavuuden vuoksi. Tästä johtuen olisin halutessani saanut perua varaukseni vaikka se ei muutoin olisi ollut mahdollista. Ilmastointi saatiin kuitenkin korjattua seuraavana päivänä, mutta ymmärtääkseni se ehti olla rikki yhteensä viisi vuorokautta. Ilman ilmastointia huonelämpötila oli vaatimattomat 31 astetta, hotelli toimitti kuitenkin pyytämättä huoneeseen siirrettävän tuulettimen, josta ei luonnollisesti ollut kuin hyvin pientä apua. Vastaanoton henkilökunta ei ollut erityisen palvelualtista.
Hotellin hissejä pystyy käyttämään ilman avainta, joten myös huonekerroksiin pääsi käytännössä kuka tahansa, mikä ei vaikuttanut kovinkaan turvalliselta."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Atlantis Hotel, Melbourne
Lähetetty 1 vuosi sitten
