Viehättävä hiljattain rakennettu huvila, upota Finale Liguren kiipeilyalueen tulisijaan, pieneen kylään nimeltä Orco Feglino. Vain muutaman minuutin ajomatkan päässä tärkeimmästä merenrannasta ja tunnetusta lomakeskuksesta Finale Liguresta ja keskiaikaisesta Finalborgon kaupungista. Huvilasta on uskomaton näköala Monte Cuccolle. Ihanteellinen kiipeilijöille ja pyöräilijöille.
CITRA: 009044-LT-0009
Avaruus
Villa on jaettu kahteen kerrokseen, joissa on oma sisäänkäynti. Asun yhdessä kerroksessa ja vieraat voivat nauttia omasta tilastaan toisessa kerroksessa. Sopra il Santuarion ympäröivä alue on erittäin kaunis ja luonnon ympäröimä.
CITRA: 009044-LT-0009
Vieras pääsy
Vieras voi käyttää huvilan koko ensimmäisen kerroksen asuntoa ja ulkona suoraan talon lähestyvän oven ja alueen ulkopuolella. Pysäköinti on aivan talon ulkopuolella ja se on ilmainen.