Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Hus vid älven 40000kvm tomt nyrenoverat
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Hus vid älven 40000kvm tomt nyrenoverat valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko koti
4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Överturingen, Överturingen
- Place, Gima-joen promenadi
- Place, Fnuschenin näkötorni
- Place, Fettjeåfallet
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Incredible tree house on your own private island on a huge lake
Incredible tree house on your own private island on a huge lake
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Ulkotilat
- Pysäköinti saatavilla
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








