Suuri puolivÀlissÀ puolivÀlissÀ oleva studio (noin 500 neliömetriÀ) rauhallisessa rakennuksessa, joka sijaitsee Desert Hot Springsin kylpylÀalueella Kaliforniassa. Yksiö tÀysikokoisella sÀngyllÀ, kylpy ja keittiö. Pesula paikalla ja pysÀköinti kadulla.
TÀmÀ kaunis, vuosisadan puolivÀlissÀ moderni, tilava, tÀysin kalustettu huoneisto tarjoaa mukavan ja tyylikkÀÀn "poissa kotoa", joka sijaitsee Desert Hot Springsin kukkuloilla. Huoneistossa on tÀydellinen keittiö, keskuslÀmmitys ja ilmastointi. AlkuperÀisiÀ yksityiskohtia vuosisadan puolivÀlissÀ. Avoin pohjaratkaisu tarjoaa rento ja rento elÀmÀ.
Etuovi johtaa ulos suurelle terassille, jossa on palmuja, uima-allas ja poreallas *. Taustasi lÀmpimin aurinkoisina pÀivinÀ ja tÀhtiÀ tÀynnÀ aavikkoyötÀ on pienten San Bernardino -vuorten nÀyttÀvÀ nÀkymÀ. Nauti panoraamanÀkymistÀ vuoristoon ja laaksoon sekÀ lÀhellÀ oleviin tuulimyllykenttiin. Se on tÀydellinen paikka rentoutua ja virkistÀÀ.
LÀheisissÀ lomakohteissa on ainutlaatuisimmat luonnolliset mineraalilÀhteet, joita on kaikkialta maailmasta. Luonnollisesti kuumat lÀmpövedet tÀyttÀvÀt uima-altaat ja kylpylÀt ja hoitavat monenlaisia vaivoja. Juomavesi (joka tulee suoraan hanasta) on mitoitettu maailman parhaaksi ja toiseksi parhaaksi usean vuoden ajan.
Vaatimaton maksu, vieraat voivat saada pÀivÀkierroksia lÀhistöllÀ sijaitseviin kylpylöihin, jotka tarjoavat erÀitÀ Desert Hot Springs -alueen parhaimmista lÀmpö mineraalikylvyistÀ ja kylpylÀhoidoista. Hope Springs ja Toscana Springs ovat kÀvelyetÀisyydellÀ. Ja alle 10 minuutin pÀÀssÀ ovat Two Bunch Palms Resort & amp; KylpylÀ ja Desert Hot Springs Hotel & amp; KylpylÀ, joka sisÀltÀÀ spa-hoitoja, hyviÀ ravintoloita ja toisinaan elÀvÀÀ viihdettÀ.
Getaway on moottoritie lÀhellÀ, linja-autoilla, lÀhellÀ ostosmahdollisuuksia, ruokakauppoja ja ravintoloita. Se on 15 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ Palm SpringsistÀ, 30 minuutin pÀÀssÀ Joshua Puusta, 2 tuntia San Diegoon tai Los Angelesiin ja vain 20 minuutin pÀÀssÀ parhaista alennusostoksista jÀttimÀisessÀ Cabazon Outlet Mall -kaupassa. Kaksi alueiden premier-golfkenttÀÀ ovat alle 5 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ. LÀhellÀ on kaupungin puisto, jossa on tennis- ja koripallokenttiÀ, baseball-kenttÀ ja luistelurata.
_________________________________________________________________________
* AllaslÀmmitin - valinnainen, lisÀksi 200 dollaria. 00 viikossa ennen saapumista. PoreallaslÀmmitin - valinnainen, lisÀksi 65 dollaria. 00 pÀivÀssÀ ennen saapumista. Ilmoitathan vuokranantajalle, jos haluat uima-altaan tai porealtaan aktivoivan loman aikana.