Koko loma-asunto

5 makuuhuoneen majoitus Pickeringissä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 5 makuuhuoneen majoitus Pickeringissä valokuvagalleria

Yksityiskohta ulkoa
Ruokailu
Ulkoruokailutilat
Astianpesukone, syöttötuoli, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Takka

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

5 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta10 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Pickering
  • Place, Pickering Church
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, North Yorkshire Moors Railway
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Pickering Castle
    ‪8 min kävelymatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

5 makuuhuoneen majoitus Pickeringissä

Pese luonne, tämä upea listattu omaisuus on avotulella ja sijaitsee helpon matkan päässä rannikolta .. Suuri olohuone, jossa avotakka, ikkunat, puulattia. Olohuone, jossa avotakka ja TV. Tilava ruokailuhuone, jossa on laattalattia. Suuri hyvin varustettu keittiö, jossa on Aga, aamiaishuone. Apuohjelma. Erillinen wc. Ensimmäinen kerros: Kahden hengen huone, jossa 5ft-vuode ja TV. Kaksi kahden hengen makuuhuonetta, joissa kaikissa on tv. Kylpyhuone, jossa kylpyamme, suihku ja wc. Toinen kerros: kahden hengen huone. Kahden hengen huone - Twin. Kylpyhuone WC: llä - avotakka - polttoaine sis
- Elec, täysi kaasu CH, liinavaatteet ja pyyhkeet sis
- T / pinnasänky
- H / tuoli
- Viisi Freeview-televisiota
- Kaksi videota (pieni kirjasto)
- Neljä DVD-levyä (pieni kirjasto)
- Stereo / CD
- Aga - polttoaine sis
- M / aalto
- W / kone
- T / kuivain
- D / aluslevy
- Lisäjääkaappi
- Wi-Fi
- Suljettu, nurmikkoinen puutarha huonekaluilla
- BBQ
- Tienvarsipysäköinti
- Autotalli (pienelle autolle tai moottoripyörälle), 300 jaardia
- Suojattu pyöräkauppa
- Tupakointi kielletty
. Tämä palkitseva palkkaluokkaan II kuuluva kiinteistö, yksi peräkkäin, on yli kaksisataa vuotta vanha ja oli alun perin Pickering Schoolin talon pääjohtaja. Se huokuu viehätystä, luonnetta ja eleganssia yhdistämällä antiikki- ja lisääntymiskalusteita ja alkuperäistä taideteosta. Whitby on noin 23 kilometriä; Scarboroughin merenrantakaupunki ja Fileyn kalastuskaupunki ovat helposti saavutettavissa. Pickeringin kaupungin kaupungin mukulakivikadut ovat 5 minuutin kävelymatkan päässä, joissa on linna, museo, kirkko, höyryrauta, taimenen maatila, teatteri, uima-allas, baareja ja ravintoloita. Golf, kalastus, pyöräily ja suitset polkuja paikallisesti. Kaupat 200 metriä, pubi 150 metriä.
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pickering Church. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta North York Moors National Park ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Flamingo Land Theme Park and Zoo
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Takka

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Maaseudulla

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

The guest will be charged 50% amount for a cancellation after the reservation is made.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

5 Bedroom Accommodation in Pickering Pickering
5 Bedroom Accommodation in Pickering Private vacation home
su-ISE-ISE

5 bedroom accommodation in Pickering – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 16 kautta 17 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 17 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 17 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 17 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 17 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Joyce W.

Hyvää: Siisteys

Simply superb

The house exceeded our expectations. It is ideally located for walking into the town centre, even for me with limited mobility. We loved its period charm, large rooms, tasteful decoration and furniture. We especially enjoyed sitting in the conservatory watching the birds in the garden, and chilling at night watching one of the large screen tvs that had a huge range of channels. We hope to book again for next year and can thoroughly recommend.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

Fiona G.

Hyvää: Siisteys

The house is well equipped with enough room for us all with separate rooms if we needed to split up.

Excellent.
Yöpyi 3 yötä joulukuussa 2022

8/10 Hyvä

Alan J.

Hyvää: Siisteys

Good.

Good.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2022