Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Pacific Signature - Villamil Beaches
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Pacific Signature - Villamil Beaches valokuvagalleria





Arvostelut
10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Koko koti
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
General Villamil, Guayas
- Place, Playa General Villamil9 min ajomatka
- Place, Paseo Shopping Playas13 min ajomatka
- Place, Varaderon ranta47 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel La Ría Playas
Playas
Hotel La Ría Playas
- Poreallas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
3.9 kautta 5, Hyvä, 59 arvostelua
Hinta on 53 €
11.8.–12.8.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








