Koko huoneisto

Huoneisto Pöls 4 - 6 henkilöä 2 huonetta - Huoneisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneisto Pöls 4 - 6 henkilöä 2 huonetta - Huoneisto valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Televisio, DVD-soitin
Ulkopuoli
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, kahvin-/teenkeitin
Televisio, DVD-soitin

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä50 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Keittiö
  • Ulkotilat
  • Näkymä vuoristoon

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Pöls, Pölstal
  • Märchenwald Steiermark
    ‪3 min ajomatka‬
  • Projekt Spielberg
    ‪17 min ajomatka‬
  • Red Bull Ring
    ‪18 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Huoneisto Pöls 4 - 6 henkilöä 2 huonetta - Huoneisto

ED Ref. 672286

Huoneisto on kaunis näköala Murtalin vuorille. Huoneisto sijaitsee kaksikerroksisessa talossa, jossa on aurinkoinen lounaaseen päin oleva terassi ja upeat näkymät Mur-laaksoon. Kylä, joka sijaitsee Murin laakson yläpuolella, sijaitsee aivan Pölsin kaupungin ulkopuolella ja on noin 10 km: n päässä Judenburgista. Huoneistossa on 60 m² asuintilaa, jossa on olohuone-ruokailutila, kaksi makuuhuonetta, keittiö ja kylpyhuone. Keittiössä on mikroaaltouuni / yhdistelmäuuni, liesi, jääkaappi, kahvinkeitin ja erilaiset keittiökoneet. Jos haluat rentoutua, Aqualux Fohnsdorfin kylpylä on vain 15 km: n päässä. Hiljattain remontoitu Red Bull Ring on vain 25 km: n päässä moottoripyöräilijöille. Vuonna 2010 avattu Red Bull Ring on pitkä historia. Tärkeimpiä tapahtumia olivat Formula 1, joka tunnetaan aiemmin nimellä A1-Ring ja tunnetaan aiemmin kuuluisana Österreichringinä. Nykyään moottoriurheilutapahtumat, kuten DTM, ADAC Masters, Porsche Cup ja paljon muuta houkuttelevat. monet kävijät. Jotkut paikalliset hiihtoalueet ovat Lachtal, Kreischberg, Grebenzen, Gaaler Lifts, Hohentauern, Präbichl.

Lisäkustannukset:

Sähkö: kerran hintaan sisältyvä esine (pakollinen).
Loppusiivous: kerran kohteen kohdekustannuksissa 60 euroa (pakollinen).
Lemmikkieläin: hinta / hinta sisältyy pakolliseen hintaan.
Pysäköinti: Hintaan sisältyvä esine ja päivä (pakollinen).
Vierailijan vero / turistivero: per henkilö ja päivä maksaa 1 5 euroa (pakollinen).
Pyyhkeet: per henkilö per viikko sisältyvät hintaan (pakollinen).
Vuodevaatteet: Sisältyy hintaan per henkilö per viikko (pakollinen).
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Märchenwald Steiermark. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja satelliittikanavat.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja satelliittikanavat
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Märchenwald Steiermark ja 13 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sternenturm Judenburgin planetaario
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Hiihto

  • Lähellä hiihtomahdollisuutta

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • CD-soitin
  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 50 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Holiday Apartment Pöls for 1 4 Persons Holiday Apartment
672286

Holiday apartment Pöls for 1 - 4 persons with 2 bedrooms - Holiday apartment – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

4,0/10

Siisteys

Arvostelut

4/10 Huono

Loreen S.

Huonoa: Siisteys

Urlaub Steiermark

Terrasse nicht so einladend wie auf den Fotos da noch Müll vom Vorgänger da. Im Haus gerade Dusche mangelnde Sauberkeit. Für die Kinder leider kein TV und WLAN vorhanden. Objekt gehört mal wieder aufgefrischt.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2024

4/10 Huono

René A.

Huonoa: Siisteys

Wir waren nicht allein

Als erstes vorweg: es war angenehm kühl in der Unterkunft unten, trotz 38° Außentemperatur. Ansonsten,...ungepflegte Unterkunft mit nächtlichen Besuch von Waldameisen,...auf dem Boden, in der Deckenleuchte und sogar im Bett. Das war schon heftig. Keine Empfehlung
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Walter S.

Familienbesuch in der Steiermark

Meine Frau ist aus der Steiermark und dort hat Onkel und Tante gelebt in der Greith . An sonsten alles ok.
Yöpyi 5 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Simona B.

Sehr zufrieden

Wir haben uns sehr gut gefuehlt, die Gastgeberin war sehr nett und freundlich.
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2018

8/10 Hyvä

Robert N.

Gutes Preis - Leistungs Verhältnis

Immer wieder gerne
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2018

10/10 Loistava

Klaus G.

ruhige, gemütliche Ferienwohnung

haben zweieinhalb entspannte Tage dort verbracht. Die Wohnung hat alles geboten was wir brauchten. Keinerlei Probleme.
Yöpyi 2 yötä syyskuussa 2017

10/10 Loistava

Mark R.

Gemütliche Wohnung mit fantastischem Ausblick!

Wir waren sehr zufrieden mit der Wohnung. Als Großstädter, die mal zur Ruhe kommen wollen, eignet sich das Appartement hervorragend. Die Vermieter wohnen direkt gegenüber und waren äusserst freundlich. Einkaufsmöglichkeiten sind wenige Autominuten entfernt. Einziges Minus ist die Netzabdeckung, Handyempfang teilweise nicht vorhanden.
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2016